مقالات | Armin3D.com

پاستا چیست؟ چگونه درستش کنم؟

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 2:26 pm January 19, 2021

دنبال درست کردن یک غذای جدید و خوشمزه هستید پیشنهاد میشه پاستا درست کنید اگر اماده هستید تهیه کنید پاستا با هر گوشتی می توان چندین غذای خوشمزه برای اولین بار طرز تهیه پاستا را اینجا می نویسم تاکنون یکبار هم پاستا را در این سایت ننوشتم اگر به فکر تهیه یک غذای بسیار لذیذ ایتالیایی فرانسوی هستید می توانید پاستا درست کنید تا همه از خوردن این غذا می توانید پاستا را حتی در لیست بهترین غذاها بگذارید: اول از همه سس الفرد را اماده کنید همه مواد لازم برای الفردو عبارتند از: خامه یک چهارم پیمانه بگو خوب خامه هم یک پیمانه یک حبه سیر هم بسه پنیر پارمزان و جعفری هم در کنارش یک چهارم پیمانه مقداری کره داخل تابه بریزید تا ذوب شود خامه را به کره اضافه کنید 5 دقیقه بجوشد. سیر و پنیر و چعفری را اضافه کنید و مرتبا به هم بزنید بعدش خاموش کنید. مواد لازم پاستا شامل در یک طرفی مقداری اب بریزید جوش بیاد نمک و روغن اضافه کنید حالا پاستا را داخل اب جوش بریزید خوب بپزد. در این فاصله پاستا را به هم بزنید. مرغ اضافه کنید تفت دهید.نمک و سس الفردو را به مرغ اضافه کنید. اهان سس را هم اضافه کنید. پاستاهای ان را بکش کنید. همه را داخل یک ظرف بریزید. از ریحان برای تزیین و بهتر شدن طعم مرغ استفاده کنید. این غذا برای 4 نغر هست. نوش جان کنید.

با سس الفردو پاستا درست کنید برای ناهار یا شام

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 2:25 pm

اگر اماده هستید تهیه کنید پاستا با هر گوشتی می توان چندین غذای خوشمزه برای اولین بار طرز تهیه پاستا را اینجا می نویسم تاکنون یکبار هم پاستا را در این سایت ننوشتم اگر به فکر تهیه یک غذای بسیار لذیذ ایتالیایی فرانسوی هستید می توانید پاستا درست کنید تا همه از خوردن این غذا می توانید پاستا را حتی در لیست بهترین غذاها بگذارید: اول از همه سس الفرد را اماده کنید همه مواد لازم برای الفردو عبارتند از: خامه یک چهارم پیمانه بگو خوب خامه هم یک پیمانه یک حبه سیر هم بسه پنیر پارمزان و جعفری هم در کنارش یک چهارم پیمانه مقداری کره داخل تابه بریزید تا ذوب شود خامه را به کره اضافه کنید 5 دقیقه بجوشد. سیر و پنیر و چعفری را اضافه کنید و مرتبا به هم بزنید بعدش خاموش کنید. مواد لازم پاستا شامل در یک طرفی مقداری اب بریزید جوش بیاد نمک و روغن اضافه کنید حالا پاستا را داخل اب جوش بریزید خوب بپزد. در این فاصله پاستا را به هم بزنید. مرغ اضافه کنید تفت دهید.نمک و سس الفردو را به مرغ اضافه کنید. اهان سس را هم اضافه کنید. پاستاهای ان را بکش کنید. همه را داخل یک ظرف بریزید. از ریحان برای تزیین و بهتر شدن طعم مرغ استفاده کنید. این غذا برای 4 نغر هست. نوش جان کنید.

پاستا با هر گوشتی می توان چندین غذای خوشمزه

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 2:24 pm

پاستا با هر گوشتی می توان چندین غذای خوشمزه برای اولین بار طرز تهیه پاستا را اینجا می نویسم تاکنون یکبار هم پاستا را در این سایت ننوشتم اگر به فکر تهیه یک غذای بسیار لذیذ ایتالیایی فرانسوی هستید می توانید پاستا درست کنید تا همه از خوردن این غذا می توانید پاستا را حتی در لیست بهترین غذاها بگذارید: اول از همه سس الفرد را اماده کنید همه مواد لازم برای الفردو عبارتند از: خامه یک چهارم پیمانه بگو خوب خامه هم یک پیمانه یک حبه سیر هم بسه پنیر پارمزان و جعفری هم در کنارش یک چهارم پیمانه مقداری کره داخل تابه بریزید تا ذوب شود خامه را به کره اضافه کنید 5 دقیقه بجوشد. سیر و پنیر و چعفری را اضافه کنید و مرتبا به هم بزنید بعدش خاموش کنید. مواد لازم پاستا شامل در یک طرفی مقداری اب بریزید جوش بیاد نمک و روغن اضافه کنید حالا پاستا را داخل اب جوش بریزید خوب بپزد. در این فاصله پاستا را به هم بزنید. مرغ اضافه کنید تفت دهید.نمک و سس الفردو را به مرغ اضافه کنید. اهان سس را هم اضافه کنید. پاستاهای ان را بکش کنید. همه را داخل یک ظرف بریزید. از ریحان برای تزیین و بهتر شدن طعم مرغ استفاده کنید. این غذا برای 4 نغر هست. نوش جان کنید.

طرز تهیه فسنجان این خورشت خوشمزه طلایی

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 7:31 pm January 16, 2021

مواد طرز تهیه فسنجان این خورشت خوشمزه طلایی لازم گوشت یا مرغ یا اردک به اندازه لازم برای اینکه خوشمزه تر شود همه را به غیر از مغز گردو چند دقیقه سرخ کنید وقتی یک خورشتی را یاد گرفتید که مثلا با مرغ درست کنید دقیقا همین کار را با اردک انجام دهید اشپزی کردن یکی از سرگرمی های همه ادمها هست و هر اقا یا خانومی دوست داره بهترین و خوشمزه ترین غذاها را درست کنه.مخصوصا اگر غذایی که درست کردنش وقت زیادی می خواهد و هنر در این اشپزی موج می زنه پس از درست کردن انواع خورشتها اشپز دوست داره حداقل از هر نوع خورشتی که درست می کنه همه یکبار امتحان کنند.وقت نهار یا شام که میشه همه اعضای خانواده بی صبرانه منتظرند ببیند ناهار امروز خورشتش چی هست هر چند پختن برنج هم خیلی مهمه اما در کنارش این خورشت هست که دهان ادم را اب می اندازه رب انار شکر و پیاز و مرغ به اندازه کافی روغن و هم چنین برای خوش طعم کردن فسنجان مرغ زعفران هم لازم هست می توانید یک قاشق که اب کرده هست استفاده کنید زردچوبه و نمک و فلفل هم اضافه کنید حداقل باید 3 تا 4 ساعت زمان برای درست کردن این خورشت فسنجان بگذارید . مرغ را سرخ کنید پیاز را سرخ کنید مغز گردوی خوب خرد شده را اضافه کنید همه را با هم با شعله و حرارت کم تا 3 ساعت بپزد . نوش جان می توانید بخورید.

چگونه فسنجان با اردک درست کنیم؟

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 7:29 pm

وقتی یک خورشتی را یاد گرفتید که مثلا با مرغ درست کنید دقیقا همین کار را با اردک انجام دهید اشپزی کردن یکی از سرگرمی های همه ادمها هست و هر اقا یا خانومی دوست داره بهترین و خوشمزه ترین غذاها را درست کنه.مخصوصا اگر غذایی که درست کردنش وقت زیادی می خواهد و هنر در این اشپزی موج می زنه پس از درست کردن انواع خورشتها اشپز دوست داره حداقل از هر نوع خورشتی که درست می کنه همه یکبار امتحان کنند.وقت نهار یا شام که میشه همه اعضای خانواده بی صبرانه منتظرند ببیند ناهار امروز خورشتش چی هست هر چند پختن برنج هم خیلی مهمه اما در کنارش این خورشت هست که دهان ادم را اب می اندازه رب انار شکر و پیاز و مرغ به اندازه کافی روغن و هم چنین برای خوش طعم کردن فسنجان مرغ زعفران هم لازم هست می توانید یک قاشق که اب کرده هست استفاده کنید زردچوبه و نمک و فلفل هم اضافه کنید حداقل باید 3 تا 4 ساعت زمان برای درست کردن این خورشت فسنجان بگذارید . مرغ را سرخ کنید پیاز را سرخ کنید مغز گردوی خوب خرد شده را اضافه کنید همه را با هم با شعله و حرارت کم تا 3 ساعت بپزد . نوش جان می توانید بخورید.

طرز تهیه خورشت فسنجان چگونه است؟

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 7:28 pm

اشپزی کردن یکی از سرگرمی های همه ادمها هست و هر اقا یا خانومی دوست داره بهترین و خوشمزه ترین غذاها را درست کنه.مخصوصا اگر غذایی که درست کردنش وقت زیادی می خواهد و هنر در این اشپزی موج می زنه پس از درست کردن انواع خورشتها اشپز دوست داره حداقل از هر نوع خورشتی که درست می کنه همه یکبار امتحان کنند.وقت نهار یا شام که میشه همه اعضای خانواده بی صبرانه منتظرند ببیند ناهار امروز خورشتش چی هست هر چند پختن برنج هم خیلی مهمه اما در کنارش این خورشت هست که دهان ادم را اب می اندازه رب انار شکر و پیاز و مرغ به اندازه کافی روغن و هم چنین برای خوش طعم کردن فسنجان مرغ زعفران هم لازم هست می توانید یک قاشق که اب کرده هست استفاده کنید زردچوبه و نمک و فلفل هم اضافه کنید حداقل باید 3 تا 4 ساعت زمان برای درست کردن این خورشت فسنجان بگذارید . مرغ را سرخ کنید پیاز را سرخ کنید مغز گردوی خوب خرد شده را اضافه کنید همه را با هم با شعله و حرارت کم تا 3 ساعت بپزد . نوش جان می توانید بخورید.

تکیه گاهم تویی

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 9:22 pm January 11, 2021

نگهت می کنم سیر نمیشم نمی تونم بفهمم کی شب شده کی روز شده تو لایق بهترینی از تو دارم یک ماه درست می کنم تا در قاب دلم فقط با تو هست که زمان زود میگذره بزارم قبل از اینکه تو رو ببینم لجظه ها ثانیه ها سالها بی حرکت بودند و دلم نمی خواست فردا رو ببینم و همیشه  در انتظار تو بودم تویی که  نمیشناختمت و نمیدونستم تو کی هستی کجا هستی و ایا اصلا تویی که  میخوام هست  یا نه سالها گذشت در تمام روزها و شبها بدون تو سپری گشت همه انهایی که شبیه تو بودند ارام از کنارم می گذشتند و من به همان نگاه کردن دلخوش بودم و می گفتم چقدر قشنگ هستند کاش یکی از اینها مال من بود ت اینکه  سالها همانجوری می اومدند و می رفتند اخرش در یک روز که از خونه اومده بودم بیرون دیدمت با خودم گفتم خودشخه این همونی هست که با  تمام  وجودم می خواستم بنظرم می اومد  سالهاست تو رو می شناختم از بس که در رویام  در ارزوهایم بودی تو برام اشنا می اومدی هر کاری کردم نگاهم کنی تو منو نمی دیدی و این بیشتر منو به سمت تو می کشید. اما چاره ای نبود هزار بار در مسیر رفتنم هر بار برمی گشتم  شاید تو منو ببینی اما  دریغ از یک  نگاه قلبم از جا داشت کنده می شد دیگه  نمی تونسم تحمل کنم تو رو پیدا کرده بودم  نمی خواستم از دستت بدم اما جه کنم که تو انقدر دور شدی که  از نظر ناپدید شدی  دیگه  ندیدمت تا اینکه یکسال  گذشت سوار ماشین بودم داشتم می رفتم دیدم داری تنهایی قدم میزنی اما یکی با من بود ماشین نمی تونست در اون  وسط خیابان  نگهداره اینبار هم نشدتا اینکه یکسال  دیگه  گذشت  سرنوشت اینگونه بود که سالی حداقل یکبار  تو رو  ببینم اینبار داشتم قدم میزدم دیدمت در انطرف خیابان داری به سمتی می ری فوری  بی درنگ  اومدم  انطرف  جاده مسیرم رو با تو یکی کردم  کم کم به تو  نزدیک شدم قدمهایم با تو یکی  شدند نگاهت کردم تو هم نگاهم کردی  چون  تقریبا به تو چسبیده  بودم گفتم سلام یک قناری  یا  بلبلی در قفس  فروشگاهی  در بیرون خیابان بود گفتم این  پرنده  چقدر زیباست دیدم با  تمام مهربانی به من نگاه کردی و دیگه با هم هم صحبت شدیم گفتم  سالهاست  دلم میخواست با تو اشنا  بشم  دوست بشم  رفیق  بشم تو هم گفتی من هم  سالهاست  دنبال یکی مثل تو می گردم گفتم عشق خطهای  موازی  رو به هم میرسونه ما به هم رسیدیم اه ان شب که ما یکی شدیم احساس می کردم  در اسمانها در حال  پرواز هستم و چون  قوهای  سفید همه  دنیا رو از اون بالا میدیدم دیگه  دنیام  دنیامون  تغیر کرد من از ان  لحظه  فقط  تو  رو می دیدم و دیگر  هیچی  نمی دیدم  اخرش  پیدات کردم  تویی که  نمیشناختمت اما  میدونستم  حس می کردم  وجود  داری  تقدیم  به  عشق  اتشینم   فقط با تو  زمان  زود میگذره ………….

فقط با تو هست که زمان زود میگذره

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 9:21 pm

نمی تونم بفهمم کی شب شده کی روز شده تو لایق بهترینی از تو دارم یک ماه درست می کنم تا در قاب دلم فقط با تو هست که زمان زود میگذره بزارم قبل از اینکه تو رو ببینم لجظه ها ثانیه ها سالها بی حرکت بودند و دلم نمی خواست فردا رو ببینم و همیشه  در انتظار تو بودم تویی که  نمیشناختمت و نمیدونستم تو کی هستی کجا هستی و ایا اصلا تویی که  میخوام هست  یا نه سالها گذشت در تمام روزها و شبها بدون تو سپری گشت همه انهایی که شبیه تو بودند ارام از کنارم می گذشتند و من به همان نگاه کردن دلخوش بودم و می گفتم چقدر قشنگ هستند کاش یکی از اینها مال من بود ت اینکه  سالها همانجوری می اومدند و می رفتند اخرش در یک روز که از خونه اومده بودم بیرون دیدمت با خودم گفتم خودشخه این همونی هست که با  تمام  وجودم می خواستم بنظرم می اومد  سالهاست تو رو می شناختم از بس که در رویام  در ارزوهایم بودی تو برام اشنا می اومدی هر کاری کردم نگاهم کنی تو منو نمی دیدی و این بیشتر منو به سمت تو می کشید. اما چاره ای نبود هزار بار در مسیر رفتنم هر بار برمی گشتم  شاید تو منو ببینی اما  دریغ از یک  نگاه قلبم از جا داشت کنده می شد دیگه  نمی تونسم تحمل کنم تو رو پیدا کرده بودم  نمی خواستم از دستت بدم اما جه کنم که تو انقدر دور شدی که  از نظر ناپدید شدی  دیگه  ندیدمت تا اینکه یکسال  گذشت سوار ماشین بودم داشتم می رفتم دیدم داری تنهایی قدم میزنی اما یکی با من بود ماشین نمی تونست در اون  وسط خیابان  نگهداره اینبار هم نشدتا اینکه یکسال  دیگه  گذشت  سرنوشت اینگونه بود که سالی حداقل یکبار  تو رو  ببینم اینبار داشتم قدم میزدم دیدمت در انطرف خیابان داری به سمتی می ری فوری  بی درنگ  اومدم  انطرف  جاده مسیرم رو با تو یکی کردم  کم کم به تو  نزدیک شدم قدمهایم با تو یکی  شدند نگاهت کردم تو هم نگاهم کردی  چون  تقریبا به تو چسبیده  بودم گفتم سلام یک قناری  یا  بلبلی در قفس  فروشگاهی  در بیرون خیابان بود گفتم این  پرنده  چقدر زیباست دیدم با  تمام مهربانی به من نگاه کردی و دیگه با هم هم صحبت شدیم گفتم  سالهاست  دلم میخواست با تو اشنا  بشم  دوست بشم  رفیق  بشم تو هم گفتی من هم  سالهاست  دنبال یکی مثل تو می گردم گفتم عشق خطهای  موازی  رو به هم میرسونه ما به هم رسیدیم اه ان شب که ما یکی شدیم احساس می کردم  در اسمانها در حال  پرواز هستم و چون  قوهای  سفید همه  دنیا رو از اون بالا میدیدم دیگه  دنیام  دنیامون  تغیر کرد من از ان  لحظه  فقط  تو  رو می دیدم و دیگر  هیچی  نمی دیدم  اخرش  پیدات کردم  تویی که  نمیشناختمت اما  میدونستم  حس می کردم  وجود  داری  تقدیم  به  عشق  اتشینم   فقط با تو  زمان  زود میگذره ………….

گفتنی ها رو باید گفت شنیدنی ها رو شنید

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 9:18 pm

عزیزم ما میتونیم خورشید رو دست بزنیم گل بکاریم قبل از اینکه تو رو ببینم لجظه ها ثانیه ها سالها بی حرکت بودند و دلم نمی خواست فردا رو ببینم و همیشه  در انتظار تو بودم تویی که  نمیشناختمت و نمیدونستم تو کی هستی کجا هستی و ایا اصلا تویی که  میخوام هست  یا نه سالها گذشت در تمام روزها و شبها بدون تو سپری گشت همه انهایی که شبیه تو بودند ارام از کنارم می گذشتند و من به همان نگاه کردن دلخوش بودم و می گفتم چقدر قشنگ هستند کاش یکی از اینها مال من بود ت اینکه  سالها همانجوری می اومدند و می رفتند اخرش در یک روز که از خونه اومده بودم بیرون دیدمت با خودم گفتم خودشخه این همونی هست که با  تمام  وجودم می خواستم بنظرم می اومد  سالهاست تو رو می شناختم از بس که در رویام  در ارزوهایم بودی تو برام اشنا می اومدی هر کاری کردم نگاهم کنی تو منو نمی دیدی و این بیشتر منو به سمت تو می کشید. اما چاره ای نبود هزار بار در مسیر رفتنم هر بار برمی گشتم  شاید تو منو ببینی اما  دریغ از یک  نگاه قلبم از جا داشت کنده می شد دیگه  نمی تونسم تحمل کنم تو رو پیدا کرده بودم  نمی خواستم از دستت بدم اما جه کنم که تو انقدر دور شدی که  از نظر ناپدید شدی  دیگه  ندیدمت تا اینکه یکسال  گذشت سوار ماشین بودم داشتم می رفتم دیدم داری تنهایی قدم میزنی اما یکی با من بود ماشین نمی تونست در اون  وسط خیابان  نگهداره اینبار هم نشدتا اینکه یکسال  دیگه  گذشت  سرنوشت اینگونه بود که سالی حداقل یکبار  تو رو  ببینم اینبار داشتم قدم میزدم دیدمت در انطرف خیابان داری به سمتی می ری فوری  بی درنگ  اومدم  انطرف  جاده مسیرم رو با تو یکی کردم  کم کم به تو  نزدیک شدم قدمهایم با تو یکی  شدند نگاهت کردم تو هم نگاهم کردی  چون  تقریبا به تو چسبیده  بودم گفتم سلام یک قناری  یا  بلبلی در قفس  فروشگاهی  در بیرون خیابان بود گفتم این  پرنده  چقدر زیباست دیدم با  تمام مهربانی به من نگاه کردی و دیگه با هم هم صحبت شدیم گفتم  سالهاست  دلم میخواست با تو اشنا  بشم  دوست بشم  رفیق  بشم تو هم گفتی من هم  سالهاست  دنبال یکی مثل تو می گردم گفتم عشق خطهای  موازی  رو به هم میرسونه ما به هم رسیدیم اه ان شب که ما یکی شدیم احساس می کردم  در اسمانها در حال  پرواز هستم و چون  قوهای  سفید همه  دنیا رو از اون بالا میدیدم دیگه  دنیام  دنیامون  تغیر کرد من از ان  لحظه  فقط  تو  رو می دیدم و دیگر  هیچی  نمی دیدم  اخرش  پیدات کردم  تویی که  نمیشناختمت اما  میدونستم  حس می کردم  وجود  داری  تقدیم  به  عشق  اتشینم   فقط با تو  زمان  زود میگذره ………….

6 عدد بازیکن فوتبال قرن جهان چه کسانی هستند؟

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 2:10 pm January 5, 2021

در فوتبال بازیکنان بزرگ و مهمی امدند و رفتند بعضی ها از اول تا اخر اسطوره و قهرمان ماندند حتی پس از فوتبال هم مهمتر شدند 6 عدد بازیکن فوتبال قرن جهان چه کسانی هستند؟ مانند علی دایی رکوردار گلهای جهان کم حرفی نیست این همه فوتبالیست در جهان باشه اما علی دایی همیشه قهرمان و سالها اول باشه حتی از مسی و رونالدو پله و مارادونا هم یک سرو گردن بالتره مسی و کریستین رونالدو کیستند؟ مسی و رونالدو رقیبهای بزرگ برای فوتبال هم هستند انها فوتبالیستهایی هستند که با توپ جادوگری می کنند راحت به هر تیمی گل می زنند مانند علی دایی که اقای گل جهان هست و تا قرنها هم همینطور بی رقیب می ماند در هر کشوری چند تا تیم هستند که همیشه اول یا دوم هستند به ندرت پیش میاد یک تیمی که متوسط هست یا در قعر جدول هست بیاد اول بشه اگر هم چنین اتفاقی بیفته شانسی یا برای تنوع هست و ممکنه تا 10 سال دیگر هم حتی در خواب قهرمانی را نبیند و دلش به رویایی همین قهرمانی خوش باشه در ایران هم پرسپولیس و استقلال همیشه کورس قهرمانی را دارند و کمتر پیش میاد تیم دیناموزاگرب چگونه هست که بارسلونا و مادرید همیشه قهرمان هستند؟ قهرمان جهان بشه چرا همیشه منچستریونایتد و لیورپول قهرمان می شوند؟ در لیگ برتر فوتبال انگلیس و حتی لیگهای برتر همه کشورها همیشه همان تیمهایی به فینال قهرمانی جام باشگاههای کشور خودشان و اروپا و جهان می شوند که قرنها همینطور اول هستند؟ چون تیمهای منجستر یونایتد و چلسی و لیورپول و ارسنال پولدار هستند و بازیکنان و مربیان و ورزشگاههای بزرگ با چمن و صندلی و پزشک تیم درجه اول جهان را دارند تا یک تیم ضعیف ناگهان میاد بالا نگاه می کنند ببینند این تیم چه بازیکن یا بازیکنهای پر از استعداد دارند انها را با یک قیمت عالی می خرند و به اینصورت همیشه یک پای قهرمانی جام و کاپها هستند.

مسی و رونالدو رقیبهای بزرگ برای فوتبال هم هستند

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 2:08 pm

مسی و کریستین رونالدو کیستند؟ مسی و رونالدو رقیبهای بزرگ برای فوتبال هم هستند انها فوتبالیستهایی هستند که با توپ جادوگری می کنند راحت به هر تیمی گل می زنند مانند علی دایی که اقای گل جهان هست و تا قرنها هم همینطور بی رقیب می ماند در هر کشوری چند تا تیم هستند که همیشه اول یا دوم هستند به ندرت پیش میاد یک تیمی که متوسط هست یا در قعر جدول هست بیاد اول بشه اگر هم چنین اتفاقی بیفته شانسی یا برای تنوع هست و ممکنه تا 10 سال دیگر هم حتی در خواب قهرمانی را نبیند و دلش به رویایی همین قهرمانی خوش باشه در ایران هم پرسپولیس و استقلال همیشه کورس قهرمانی را دارند و کمتر پیش میاد تیم دیناموزاگرب چگونه هست که بارسلونا و مادرید همیشه قهرمان هستند؟ قهرمان جهان بشه چرا همیشه منچستریونایتد و لیورپول قهرمان می شوند؟ در لیگ برتر فوتبال انگلیس و حتی لیگهای برتر همه کشورها همیشه همان تیمهایی به فینال قهرمانی جام باشگاههای کشور خودشان و اروپا و جهان می شوند که قرنها همینطور اول هستند؟ چون تیمهای منجستر یونایتد و چلسی و لیورپول و ارسنال پولدار هستند و بازیکنان و مربیان و ورزشگاههای بزرگ با چمن و صندلی و پزشک تیم درجه اول جهان را دارند تا یک تیم ضعیف ناگهان میاد بالا نگاه می کنند ببینند این تیم چه بازیکن یا بازیکنهای پر از استعداد دارند انها را با یک قیمت عالی می خرند و به اینصورت همیشه یک پای قهرمانی جام و کاپها هستند.

چگونه هست که بارسلونا و مادرید همیشه قهرمان هستند؟

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 2:06 pm

در هر کشوری چند تا تیم هستند که همیشه اول یا دوم هستند به ندرت پیش میاد یک تیمی که متوسط هست یا در قعر جدول هست بیاد اول بشه اگر هم چنین اتفاقی بیفته شانسی یا برای تنوع هست و ممکنه تا 10 سال دیگر هم حتی در خواب قهرمانی را نبیند و دلش به رویایی همین قهرمانی خوش باشه در ایران هم پرسپولیس و استقلال همیشه کورس قهرمانی را دارند و کمتر پیش میاد تیم دیناموزاگرب چگونه هست که بارسلونا و مادرید همیشه قهرمان هستند؟ قهرمان جهان بشه چرا همیشه منچستریونایتد و لیورپول قهرمان می شوند؟ در لیگ برتر فوتبال انگلیس و حتی لیگهای برتر همه کشورها همیشه همان تیمهایی به فینال قهرمانی جام باشگاههای کشور خودشان و اروپا و جهان می شوند که قرنها همینطور اول هستند؟ چون تیمهای منجستر یونایتد و چلسی و لیورپول و ارسنال پولدار هستند و بازیکنان و مربیان و ورزشگاههای بزرگ با چمن و صندلی و پزشک تیم درجه اول جهان را دارند تا یک تیم ضعیف ناگهان میاد بالا نگاه می کنند ببینند این تیم چه بازیکن یا بازیکنهای پر از استعداد دارند انها را با یک قیمت عالی می خرند و به اینصورت همیشه یک پای قهرمانی جام و کاپها هستند.

چرا همیشه منچستریونایتد و لیورپول قهرمان می شوند؟

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 2:03 pm

چرا همیشه منچستریونایتد و لیورپول قهرمان می شوند؟ در لیگ برتر فوتبال انگلیس و حتی لیگهای برتر همه کشورها همیشه همان تیمهایی به فینال قهرمانی جام باشگاههای کشور خودشان و اروپا و جهان می شوند که قرنها همینطور اول هستند؟ چون تیمهای منجستر یونایتد و چلسی و لیورپول و ارسنال پولدار هستند و بازیکنان و مربیان و ورزشگاههای بزرگ با چمن و صندلی و پزشک تیم درجه اول جهان را دارند تا یک تیم ضعیف ناگهان میاد بالا نگاه می کنند ببینند این تیم چه بازیکن یا بازیکنهای پر از استعداد دارند انها را با یک قیمت عالی می خرند و به اینصورت همیشه یک پای قهرمانی جام و کاپها هستند.

ایا تا حالا شده ادرس سایتی را اشتباه بنویسی؟

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 1:30 pm January 1, 2021

یکبار یا چندید بار یا هزار بار arnin ya arnim3d یک سایت دیگه هست درستش هست armin3d چرا بعضی وقتها ادم ادرس اشتباهی سایت را می نویسند؟ شاید برای همه حداقل یکبار یا بیشتر یا کمتر پیش امده باشد اسم و نام ادرس سایت راکه میخواهد وارد ان شود اشتباهی و غلط تایپ کند سپس کلیک می کند می بیند نمی شود وارد شد یا اصلا چنین سایتی وجود خارجی ندارد.برای من هم پیش امده امروز می خواستم بنویسم armin3d به جای ان نوشتم arnin3d دیدم خطا میده و این ارور فوری من را به یاد این اورد شاید یک کلمه را درست ننوشتم خوب که دقت کردم دیدم بله کلمه م را ن نوشتم یا می خواهی وارد گوگل شوی می نویسی goohel.com یا goofel ya hata goofle ya gogle ya gootle ya gooyel ya gooble ya goobel علتش هم به خاطر یک لحظه ندیدن یا خواب الودگی ممکنه باشه یا خواس ادم نیست این حروفها هم نزدیک به گوگل هستند.

علت اشتاه نوشتن سایت arnin3d

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 1:29 pm

arnin ya arnim3d یک سایت دیگه هست درستش هست armin3d چرا بعضی وقتها ادم ادرس اشتباهی سایت را می نویسند؟ شاید برای همه حداقل یکبار یا بیشتر یا کمتر پیش امده باشد اسم و نام ادرس سایت راکه میخواهد وارد ان شود اشتباهی و غلط تایپ کند سپس کلیک می کند می بیند نمی شود وارد شد یا اصلا چنین سایتی وجود خارجی ندارد.برای من هم پیش امده امروز می خواستم بنویسم armin3d به جای ان نوشتم arnin3d دیدم خطا میده و این ارور فوری من را به یاد این اورد شاید یک کلمه را درست ننوشتم خوب که دقت کردم دیدم بله کلمه م را ن نوشتم یا می خواهی وارد گوگل شوی می نویسی goohel.com یا goofel ya hata goofle ya gogle ya gootle ya gooyel ya gooble ya goobel علتش هم به خاطر یک لحظه ندیدن یا خواب الودگی ممکنه باشه یا خواس ادم نیست این حروفها هم نزدیک به گوگل هستند.

چرا بعضی وقتها ادم ادرس اشتباهی سایت را می نویسند؟

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 1:28 pm

چرا بعضی وقتها ادم ادرس اشتباهی سایت را می نویسند؟ شاید برای همه حداقل یکبار یا بیشتر یا کمتر پیش امده باشد اسم و نام ادرس سایت راکه میخواهد وارد ان شود اشتباهی و غلط تایپ کند سپس کلیک می کند می بیند نمی شود وارد شد یا اصلا چنین سایتی وجود خارجی ندارد.برای من هم پیش امده امروز می خواستم بنویسم armin3d به جای ان نوشتم arnin3d دیدم خطا میده و این ارور فوری من را به یاد این اورد شاید یک کلمه را درست ننوشتم خوب که دقت کردم دیدم بله کلمه م را ن نوشتم یا می خواهی وارد گوگل شوی می نویسی goohel.com یا goofel ya hata goofle ya gogle ya gootle ya gooyel ya gooble ya goobel علتش هم به خاطر یک لحظه ندیدن یا خواب الودگی ممکنه باشه یا خواس ادم نیست این حروفها هم نزدیک به گوگل هستند.

پارچه نویسی پرده نویسی ممتاز و زیبا

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 7:51 pm December 30, 2020

ایا به دنبال بهترین ها هستید بنر نویسی شاهین در خدمت هم میهنان عزیز در هر کجای ایران هستید می توانید سفارش دهید.پارچه نويسي و پرده نویسی شبرنگ و بنر شاهین در خدمت ایرانی های عزیز لطفا تماس بگیرید  ويژه بازگشت از اماكن متبركه حجاج محترم و كربلايي محترم و سوريه محترم و تبريك و تسليت انواع كارت دعوت + چاپ چاپ بنر فوري شركتها و ارگانهاي دولتي و خصوصي و مدارس با قرارداد و تخفيف ويژه مهر فوري و برجسته -ديوار نوِيسي – چاپ بنر و فلكس انواع پلاك برنجي و راهنماي طبقات  و سفارش تلفني و ايميل پذيرفته ميشود دیوار نویسی و شبرنگ و بنر و پارچه نويسي شاهین به نام  شاهین همین حالا تماس بگیرید تلفن تماس: 09367350254

کرایه اتوبوس از تهران تا رشت چقدر است؟

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 7:39 pm

سوار اتوبوس می شوید و این قیمتی که اینجا نوشته تقریبا همین اندازه هست فوقش یکمی بیشتر یا کمتره تا رشت هم همین هست که در پایین در ادامه ذکر شده هست ولوو تک صندلی قیمتش با جفت فرق می کنه سفر کردن همیشه لذت بخش هست.وقتی می خواهیم به دیدار اشنایی دوستی فامیلی یا یک مدت کوتاه یا بلندی مرخصی داریم به این فکر می کنیم به کدام شهر به کدام کشوری یا دیاری برویم.اگر ماشین داشته باشیم که هیچی سوار ماشین خودمان می شویم و هر کجا خواستیم ترمز می کنیم و یک استراحت کوتاه یا بلندی می کنیم و به طرف مقصد حرکت می کنیم و یک هوایی تازه می کنیم در طول مسیر از راهها جادهخ ها کوهها و مناظر طبیعت دیدن می کنیم و لذت می بریم. فرض کنیم می خواهیم از تهران حرکت کنیم و به سمت شهر رویایی جهان برویم لاهیجان وقتی به لاهیجان رسیدیم استخر را می بینیم نزدیک به دریا هستیم و هم چنین شیطان کوه را می توانیم ببینیم بوی خوش کلوچه نادری ما را سرمست می کند باز هم انظرفتر می رویم بوی کلوچه نوشین و از طرف دیگر بوی عطر چای سرمستمان می کند کمی انورتر بوی شالیزار برنج و میوه های ترنج نارنج و گوجه سبز و پرتقال زندگی می کنیم اما اگر سوار اتوبوس شویم چقدره؟ از تهران تا لنگرود یا رودسر قیمتها همین اندازه یا کمی بیشتره در حال حاضر تک صندلی وولو 58 هزار تومان و جفت صندلی 50 هزار تومان است. اما این قیمت با گذر زمان تغیر می کنه و ممکنه 5 یا 10 هزار تومانی هم بالتر بره.

کرایه مشین اتوبوس تک صندلی چقدر است؟

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 7:38 pm

ولوو تک صندلی قیمتش با جفت فرق می کنه سفر کردن همیشه لذت بخش هست.وقتی می خواهیم به دیدار اشنایی دوستی فامیلی یا یک مدت کوتاه یا بلندی مرخصی داریم به این فکر می کنیم به کدام شهر به کدام کشوری یا دیاری برویم.اگر ماشین داشته باشیم که هیچی سوار ماشین خودمان می شویم و هر کجا خواستیم ترمز می کنیم و یک استراحت کوتاه یا بلندی می کنیم و به طرف مقصد حرکت می کنیم و یک هوایی تازه می کنیم در طول مسیر از راهها جادهخ ها کوهها و مناظر طبیعت دیدن می کنیم و لذت می بریم. فرض کنیم می خواهیم از تهران حرکت کنیم و به سمت شهر رویایی جهان برویم لاهیجان وقتی به لاهیجان رسیدیم استخر را می بینیم نزدیک به دریا هستیم و هم چنین شیطان کوه را می توانیم ببینیم بوی خوش کلوچه نادری ما را سرمست می کند باز هم انظرفتر می رویم بوی کلوچه نوشین و از طرف دیگر بوی عطر چای سرمستمان می کند کمی انورتر بوی شالیزار برنج و میوه های ترنج نارنج و گوجه سبز و پرتقال زندگی می کنیم اما اگر سوار اتوبوس شویم چقدره؟ از تهران تا لنگرود یا رودسر قیمتها همین اندازه یا کمی بیشتره در حال حاضر تک صندلی وولو 58 هزار تومان و جفت صندلی 50 هزار تومان است. اما این قیمت با گذر زمان تغیر می کنه و ممکنه 5 یا 10 هزار تومانی هم بالتر بره.

کرایه اتوبوس چقدر است؟ از کجا تا کجا؟

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 7:36 pm

سفر کردن همیشه لذت بخش هست.وقتی می خواهیم به دیدار اشنایی دوستی فامیلی یا یک مدت کوتاه یا بلندی مرخصی داریم به این فکر می کنیم به کدام شهر به کدام کشوری یا دیاری برویم.اگر ماشین داشته باشیم که هیچی سوار ماشین خودمان می شویم و هر کجا خواستیم ترمز می کنیم و یک استراحت کوتاه یا بلندی می کنیم و به طرف مقصد حرکت می کنیم و یک هوایی تازه می کنیم در طول مسیر از راهها جادهخ ها کوهها و مناظر طبیعت دیدن می کنیم و لذت می بریم. فرض کنیم می خواهیم از تهران حرکت کنیم و به سمت شهر رویایی جهان برویم لاهیجان وقتی به لاهیجان رسیدیم استخر را می بینیم نزدیک به دریا هستیم و هم چنین شیطان کوه را می توانیم ببینیم بوی خوش کلوچه نادری ما را سرمست می کند باز هم انظرفتر می رویم بوی کلوچه نوشین و از طرف دیگر بوی عطر چای سرمستمان می کند کمی انورتر بوی شالیزار برنج و میوه های ترنج نارنج و گوجه سبز و پرتقال زندگی می کنیم اما اگر سوار اتوبوس شویم چقدره؟ در حال حاضر تک صندلی وولو 58 هزار تومان و جفت صندلی 50 هزار تومان است. اما این قیمت با گذر زمان تغیر می کنه و ممکنه 5 یا 10 هزار تومانی هم بالتر بره.

مطلب قبلی »

Powered by Armin3D.com™ © 2004/2021 - All Rights reserved ® - Contact us