آر.اس.اس (RSS) چيست؟

آر.اس.اس قابليتي ساده است که به کاربران اجازه مي دهد که تازه ترين و جديدترين اخبار و مطالب يک وبگاه (وب‌سايت یا وبلاگ) را بدون مراجعه به آن وبگاه، و با استفاده از برنامه هاي خبرخوان يا فيد خوان بطور خودکار دريافت و با صرف زمان کمي مطالعه نمايند. پيوند (link) مربوط به اين اسناد در وبگاه‌ها معمولاً با استفاده از نماد بالا یا نوشته RSS مشخص شده و نمايش داده مي شود. به اين اسناد که حاوي اطلاعات هستند، فيد (Feed) و به برنامه هايي که اطلاعات موجود در فيدها را بطور خودکار دريافت کرده و نمايش مي‌دهند، فيدخوان (Feed Reader) و يا خبرخوان آر.اس.اس گويند.

خبرخوان آرمین تری دی به شما اين قابليت را مي دهد که آخرين خبرها و يا مطالب وبگاه هاي مختلف را براحتي در سايت خود نمايش دهيد . با توجه به اينکه امروزه تعداد زيادي از سايتهاي خدماتي اقدام به انتشار ابزارهاي خود بصورت RSS مي نمايند استفاده از اين ابزار کمک قابل توجهي در جهت استفاده از اين ابزارها به شما خواهد کرد. ( مانند سایت های خبری, وبلاگ های پر طرفدار ... )

براي استفاده از اين فيد خوان کافيست با استفاده از فرم زير تنظيمات دلخواه را انتخاب نموده سپس با استفاده از پالت رنگ ، رنگ زمينه ابزار فوق را انتخاب نماييد سپس با زدن دکمه ايجاد کد ، کد خبرخوان را ايجاد نماييد . پس از ايجاد کد با کليک بر روي دکمه ذخيره کد در حافظه کد مورد نظر انتخاب و در حافظه ذخيره خواهد شد وشما مي توانيد آنرا در قالب وبلاگ و يا وبسايت خود قرار دهيد.

در صورت تمایل به استفاده از یک خبرخوان شخصی, می توانید از گوگل ریدر استفاده نمایید.

نمونه:

 

قدم اول > آدرس RSS را وارد کنید

آدرس RSS:

حداکثر تعداد فید قابل نمایش:

حداکثر تعداد فید قابل نمایش:

پیکسل

عرض باکس:

قدم دوم > رنگ فرم را مطابق با سايت يا وبلاگتان كنيد.


در صورت تمايل به تغيير رنگ ، روي كليك كنيد.

رنگ پشت زمينه:

رنگ نوشته ها:

 

قدم سوم > روي دكمه دريافت كد كليك كنيد.

قدم آخر > كد خود را از زير برداشته و در وبلاگ يا سايت خود قرار دهيد.


کاربران حرفه ای:
این سرویس طوری تنظیم شده است که در صورتی شما بخواهید می توانید با استفاده از CSS به راحتی ظاهر آن را تغییر دهید

 

Powered by Armin3D.com™ © 2004/2024 - All Rights reserved ® - Contact us