بدون دسته بندی | Armin3D.com

dard dandan nesfe shab درد دندان نصف شب

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 9:35 am October 15, 2021
همه آدمها کوچک و بزرگ حداقل چندین بار دز طول عمرشان درد دندان را کشیده اند و این درد باعث میشه که غذا نتوانند بخورند چون درد بیشتر میشه اما برای رهایی از درد دندان: عفونت دندان:

عفونت باعث ایجاد یک لاتکس (بافت مرده، سلول های زنده یا مرده و سلول های سفید خون) و تورم بافت ها می شود. این پدیده سبب درد دندان می شود.اگر دندان تخریب شده باشد، ممکن است دیگر آسیب نبیند، اما عفونت هنوز فعال است و همچنان به گسترش و نابود کردن بافت ها ادامه می دهد.

عفونت دندان با رژیم غذایی:

مصرف مقدار زیادی شکر، موجب از بین رفتن دندان میشود و می توانند موجب آبسه دندان یا عفونت شوند.

سیستم ایمنی ضعیف علت عفونت دندان:

افرادی که از دیابت رنج می برند، یا افرادی که از درمان رادیویی سرطان استفاده می کنند، یا سایر مشکلات پزشکی دارند ،بیشتر احتمال دارد خطر ابتلا به آبسه دندان را افزایش دهند.

علائم عفونت دندان چیست؟

اگر می خواهید عفونت دندان را با داروهای خانگی درمان کنید، باید علائم را سریعا تشخیص دهید ،که شامل موارد زیر است:

دندان و لثه درد از علائم عفونت دندان:

این علائم قابل تشخیص ترین نوع از عفونت دندان است.التهاب، می تواند درد پایدار ایجاد کنداین درد هنگام جویدن افزایش میابد . این درد می تواند موجب بی خوابی شود.

حساسیت به غذاهای گرم و سرد از نشانه های عفونت دندان:

موقع خوردن غذای سرد و گرم دندان دچار درد میشود و بیمار احساس طعم تلخ در دهان میکند.

هالیتوزیس در عفونت دندان:

نفس بوی بد میگیرد. این نشانه نباید صرفا به دلیل بهداشت دهان و دندان ضعیف باشد، بلکه به علت آبسه دندان است.التهاب عفونت است ،که باعث ایجاد بوی بد دهان می شود.

عفونت دندان و لایه سفید در اطراف ریشه:

در صورتی که سطح اطراف دندان ها قرمز شود، همراه با لاتکس سفید، خطر ابتلا به آبسه دندان تا 90٪ افزایش میابد.

تب و سردرد در عفونت دندان:

وقتی دچار التهاب و تب شدید میشوید، نشان میدهد عفونت در سطح بسیار جدی قرار دارد ، همراه با تب احساس خستگی میکنید، گره های لنفاوی در گردن ظاهر می شود .

تورم صورت، گونه ها و گردن در عفونت دندان:

رشد عفونت نقاط دیگر صورت را تحت تاثیر قرار می دهد و موجب تورم دیگر نقاط می شود.

نسخه پیشنهادی با عنوان درمان و از بین بردن آبسه و عفونت دندان با یک معجون جادویی

1. عصاره گل رز را با آب تازه لیموترش مخلوط کنید و برای چند دقیقه این مخلوط را در دهان نگه دارید و سپس دور بریزید. این عمل را حداقل روزی 3 بار تکرار کنید.

2. غرغره کردن با آب لیموی تازه و آب ولرم روزی 2 بار علاوه بر از بین بردن بوی بد دهان، شدت ورم را نیز کاهش می دهد.

3. برای تسکین فوری التهاب و خون ریزی با آب نمک غرغره کنید و یا ضماد زنجبیل و نمک را بر روی لثه قرار دهید.

4. برای درمان سریع آبسه دندان روزی سه حبه سیر را به اندازه ماش خرد کرده و هر حبه را همراه با یک لیوان آب یا آب عسل میل کنند.

5. برای از بین رفتن عفونت‎ در دهان و دندان می‎توان یک قاشق مربا خوری عسل را با چند قطره سرکه مخلوط کرده و روی لثه‎ و دندان ها مالید.

6. استفاده از نمک به صورت کشیدن روی لثه و دندان بسیار خوب است، مداومت به این کار مفید است و می تواند کمک کننده باشد, در مورد نمک هم مقالات متعددی بیان شده که فوق العاده است.

7. تورم لثه را می توان با جوشانده هلیله به صورت مضمضه یا پاشیدن پودر عدس ، گشنیز، مورد، صندل سرخ فوفل ، سماق بهبودی بخشید و یا آب برگ تاجریزی ، بارهنگ ، آب برگ خرفه را در دهان نگهداشته و خارج کنند و یا سماق را نرم کوبیده در گلاب حل کرده مضمضه نمایند اگر ورم بهبودی نیافت می توان تخم ریحان یا تخم مرو یا تخم تمرهندی را سائیده در آب اسپرزه ریخته روی قسمت متورم بمالند.

بهترین درمان های خانگی و گیاهی برای رفع عفونت دندان

بعد از معرفی چند معجون جادویی در ادامه این بخش از درمان عفونت دندان در سلامت نمناک به سراغ نسخه های طب سنتی که در کشورهای مختلف رایج است می رویم.

درمان عفونت دندان با آب گل داوودی:
گل داودی نباید برای ما عجیب باشد. فقط یک گل نیست و دارای خواص درمانی می باشد.از دو نوع تازه و خشک آن به عنوان جای استفاده می شود. مواد تشکیل دهنده فعال در روغن اسانس گل داودی دارای خواص ضد حساسیت، ضد التهابی و ضد باکتری است.

گل را داخل آب قرار دهید،آب را فشرده کنید و بنوشید.

2 تا 3 بار در روز به مدت 1 ماه این کار را ادامه دهید.

2. سیر برای عفونت دندان:

سیر یک غذای خوشمزه و محبوب در بین مردم است.یک بزرگسال سالم می تواند در حدود 4 حبه سیر در روز مصرف کند، هر گل سیر معادل 1 گرم است. سیر را به هر شکلی میتوانید استفاده کنید، آرد شده، سیر خام، پخته شده، روغن سیر و غیره. همه آنها مزایای بهداشتی شگفت آور را ارائه می دهند.

سیر بسیار ضد عفونی کننده است. ترکیب سیر حاوی بسیاری از آنتی بیوتیک ها است، آلیسین به مبارزه با ویروس و باکتری های بیماری زا کمک می کند.

پوست سیر را کنده و ساقه های سیر را بشویید.

یک تا دو حبه سیر تازه را به مدت 30 ثانیه در دندان آلوده قرار دهید.

سپس دهان را بشویید و برای از بین رفتن بوی بد دهان از روغن گل میخک استفاده کنید.

احتیاط: سیر یک ادویه معمولی است که برای تأثیر مفید آن بر سلامت انسان شناخته شده است.

اما اگر خوردن سیر به درستی انجام نشود، می تواند خطرات سلامتی را به همراه داشته باشد:

خطر مسمومیت: این احتمالا جدی ترین خطر است که می توانید هنگام خوردن سیر با آن مواجه شوید.

این نوع مسمومیت موجب درد معده و در نهایت مرگ میشود. بر این اساس، خطر مسمومیت با سیر اغلب زمانی اتفاق می افتد که سیر در روغن در دمای اتاق مانده باشد یا به مدت طولانی در یخچال نگهداری شود.

عوارض جانبی با داروهای تجویزی: سیر می تواند با داروهای تجویزی خاص، به ویژه برخی از ضد انعقادها استفاده شده و در طول عمل جراحی دخالت کند.

علل آلرژی به سیر: مانند بسیاری از غذاهای دیگر، برخی افراد ممکن است به سیر آلرژی داشته باشند . اگر حساسیت جزئی رخ دهد، سیر باعث سوزش، نفخ و غیره می شود. اگر جدی تر باشد، می تواند تهدید کننده زندگی باشد. وقتی مشکوک به آلرژی است، باید با متخصص آلرژی غذایی مشورت کنید.

آلیسین در سیر باعث تحریک و یا حتی صدمه به دستگاه گوارش می شود. بنابراین، فقط مقدار کمی از آن را مصرف کنید، به خصوص سیر خام.

3. زنجبیل برای درمان عفونت دندان:

زنجبیل یک ادویه است که برای پخت غذا استفاده میشود . نه تنها بوی غذا را کاهش می دهد، بلکه بسیاری از مواد مضر بالقوه مواد غذایی را نیز کاهش می دهد. زنجبیل حاوی ارزش تغذیه ای و پزشکی است. زنجبیل ضد باکتری است، بنابراین می تواند عفونت، و زخم های کوچک را درمان کند. قرمزی و تورم که به طور مستقیم با وضعیت دندان درد مرتبط است را نیز کاهش میدهد.

درمان عفونت دندان با زنجبیل بسیار ساده است؛ شما فقط باید روش های زیر را انجام دهید:

یک زنجبیل تازه بگیرید.

پوست زنجبیل را نکنید فقط با آب آن را بشویید.

زنجبیل را به تکه های کوچک تقسیم کنید.

بر روی دندان آلوده بریزید.

یا با آب زنجبیل دهان را بشویید .
یا قبل از خواب به مدت 5 دقیقه زنجبیل را بجوید.
روند را از 7 تا 10 روز تکرار کنید.
چای زنجبیل برای عفونت دندان:
اگر نمیتوانید جویدن قطعات تازه زنجبیل را تحمل کنید، چای زنجبیلی تهیه و بنوشید.

چگونه زود بدون قرص دارو سردرد را خوب کنیم؟

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 9:05 pm October 14, 2021

ممکن است به خاطر کم آبی در طول روز سر درد گرفته فلج بلز چیست
بعضی وقتها با خوردن آب سردرد خوب می شود پس به خاطر کم آبی هم ممکنه اگر پس از نوشیدن آب خوب شد تیر کشیدن سر بیشتر در چه بیماری هایی اتفاق می افتد؟
1 – سر درد میگرنی:
به علت های مختلفی ممکن است ایجاد شود( اکتسابی یا ذاتی). نشانه ی اصلی ای که در این نوع سر درد وجود دارد تیر کشیدن سر در یک طرف آن است.همچنین این سر درد ضربان دار بوده و به صورت مقطعی اتفاق می افتد، گویی بعضی اوقات یک قلب ضربان دار در سر در حال تپیدن است و تیر کشیدن سر را القا می کند.

فلج بلز چیست

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 9:04 pm

فلج بلز چیست
بعضی وقتها با خوردن آب سردرد خوب می شود پس به خاطر کم آبی هم ممکنه اگر پس از نوشیدن آب خوب شد تیر کشیدن سر بیشتر در چه بیماری هایی اتفاق می افتد؟
1 – سر درد میگرنی:
به علت های مختلفی ممکن است ایجاد شود( اکتسابی یا ذاتی). نشانه ی اصلی ای که در این نوع سر درد وجود دارد تیر کشیدن سر در یک طرف آن است.همچنین این سر درد ضربان دار بوده و به صورت مقطعی اتفاق می افتد، گویی بعضی اوقات یک قلب ضربان دار در سر در حال تپیدن است و تیر کشیدن سر را القا می کند.

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 9:03 pm
انواع مختلف سر درد ها

علل مختلف تیر کشیدن سر و درمان آن ، این که آیا لازم است به دکتر مراجعه کنید و … مقاله زیر را تا انتها بخوانید.

در بدن ما گیرنده های درد وجود داشته و مواد شیمیایی مختلف ممکن است حس درد را در ناحیه های خاصی از بدن القا کنند. به علت تنوعی که در سیستم عصبی و گیرنده های آن وجود دارد انواع مختلف سر درد ها هم ایجاد می شود. به طور مثال:

سر درد های خوشه ای
سر درد های میگرنی
سر درد سینوسی
سر درد های ناشی از تومور و …
جالب است بدانید که یکی از علائمی که در تمامی موارد بالا وجود دارد عارضه ی تیر کشیدن درد در سر است. تیر کشیدن در واقع اصطلاحی برای درد عمق داری است که می تواند دارای محل مشخص یا نامشخص باشد.

فلج بلز چیست
تیر کشیدن سر بیشتر در چه بیماری هایی اتفاق می افتد؟
1 – سر درد میگرنی:
به علت های مختلفی ممکن است ایجاد شود( اکتسابی یا ذاتی). نشانه ی اصلی ای که در این نوع سر درد وجود دارد تیر کشیدن سر در یک طرف آن است.همچنین این سر درد ضربان دار بوده و به صورت مقطعی اتفاق می افتد، گویی بعضی اوقات یک قلب ضربان دار در سر در حال تپیدن است و تیر کشیدن سر را القا می کند.

در میگرن رگ های قیمت خاصی از مغز گشاد تر شده و همین عامل باعث رسیدن خون بیشتر و تحریک گیرنده های درد با هر ضربان می شود. پس در این موارد می توان با تسهیل یا پیشگیری از میگرن از تیر کشیدن سر هم جلوگیری کرد.

همچنین معمولا بعضی محرک ها در بعضی افراد مثل خستگی، سر و صدا یا نور زیاد پروسه ی میگرن و تیر کشیدن سر را شروع می کنند که می توانید با دوری کردن از آن ها جلوی شروع این اتفاق را بگیرید.

از جمله دارو هایی که ممکن است پزشک برای جلوگیری از شروع میگرن یا تسهیل آن برایتان تجویز کند دارو های شاخصی مثل سوماتریپتان یا بتا بلاکر هایی مثل پروپرانولول جهت کاهش ضربان قلب است. چون همان‌طور که گفته شد درواقع سر درد و تیر کشیدن ضربان داری که در میگرن احساس می شود حاصل هجوم مقدار زیادی خون پر فشار به مغز می باشد.

پخش زنده دیدار مسابقه فوتبال در چه ساعتی تعداد جمعیت؟

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 4:28 pm October 11, 2021

Dar che saati zamani tarikhi iran ba koreh jonobi bazi mikone? پخش زنده دیدار مسابقه فوتبال در چه ساعتی تعداد جمعیت؟ Dar che saati zamani tarikhi iran ba koreh jonobi bazi mikone? پخش زنده دیدار مسابقه فوتبال در چه ساعتی تعداد جمعیت؟ زمان دقیق هر مسابقه فوتبال یا هر ورزشی از هر نوع رشته ای که باشه معمولا بیشتر سایت ها و وبلاگها که بروز هستند اعلام می کنند همانطور که می دانید مسابقات فوتبال برای راه یابی به جام جهانی 2022 بین همه تیمهای حاضر در حال انجام هست ایران در بازی قبلی خودش بحرین را با گل طارمی شکست داد و امروز در ساعت 17 یعنی 5 بعد از ظهر در تاریخ 18/7/1400 با تیم ملی کره جنوبی برگزار میکند تخمه ها را اماده کنید آجیل به اندازه کافی بستنی هم همینطور بشینیم فوتبال ببینیم حدس می زنی نتیجه این بازی چند چند بشه؟ خودم فکر میکنم این بازی 1 بر 1 تمام بشه نتیجه پایانی بازی ایران و کره معلوم میشه فقط 2 ساعت صبر کنید.

پخش زنده دیدار مسابقه فوتبال در چه ساعتی تعداد جمعیت؟

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 4:28 pm
Dar che saati zamani tarikhi iran ba koreh jonobi bazi mikone? پخش زنده دیدار مسابقه فوتبال در چه ساعتی تعداد جمعیت؟ زمان دقیق هر مسابقه فوتبال یا هر ورزشی از هر نوع رشته ای که باشه معمولا بیشتر سایت ها و وبلاگها که بروز هستند اعلام می کنند همانطور که می دانید مسابقات فوتبال برای راه یابی به جام جهانی 2022 بین همه تیمهای حاضر در حال انجام هست ایران در بازی قبلی خودش بحرین را با گل طارمی شکست داد و امروز در ساعت 17 یعنی 5 بعد از ظهر در تاریخ 18/7/1400  با تیم ملی کره جنوبی برگزار میکند تخمه ها را اماده کنید آجیل به اندازه کافی بستنی هم همینطور بشینیم فوتبال ببینیم حدس می زنی نتیجه این بازی چند چند بشه؟ خودم فکر میکنم این بازی 1 بر 1 تمام بشه نتیجه پایانی بازی ایران و کره معلوم میشه فقط 2 ساعت صبر کنید.

2 خبر ورزشی یکی تیس زنان یکی کشتی مردان

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 1:43 pm October 4, 2021

هر 2 تا را ایران برد و این هم اهم اخبار ورزشی امروز

مشکات الزهرا صفی، تنیس باز آکادمی آپت ایران در مسابقات تور جهانی زیر ۱۸ سال تنیس «شیکمنت» قزاقستان شرکت کرده بود، صبح امروز (شنبه) در دیدار نهایی این پیکار‌ها به مصاف «آروژان ساگاندلیکوف» رفت و موفق شد ضمن برتری مقابل حریف خود، به مقام قهرمانی این رقابت‎ها دست پیدا کند.
صفی ست نخست را با نتیجه ۶ بر ۳ به سود خود به اتمام رساند. وی ست دوم را ۶ بر ۴ به نماینده قزاقستان واگذار کرد و در ست سوم نیز ۷ بر ۵ به برتری دست یافت و برنده این دیدار حساس شد. تنیس باز جوان کشورمان پیش از این قهرمانی با ۳۰۶ امتیاز در رده ۲۱۸ جهان جای داشت؛ اما نماینده شایسته تنیس کشورمان با این قهرمانی و کسب ۱۷۰ امتیاز در رده بندی جدید فدراسیون جهانی تنیس، به رتبه ۱۳۷ جهان خواهد رسید.دیوید تیلور که در فینال مسابقات کشتی آزاد وزن ۸۶ کیلوگرم بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو موفق شده بود با شکست حسن یزدانی در یک کشتی نزدیک به قهرمانی برسد، شب گذشته (یکشنبه) در دیدار فینال همین وزن در مسابقات قهرمانی جهان در شهر اوسلوی نروژ با نتیجه ۶ ـ ۲ مغلوب آزادکار سرشناس ایرانی شد.

به گزارش تابناک ورزشی، تیلور آمریکایی که در سال ۲۰۱۸ با شکست حسن یزدانی در دور اول مسابقات موفق به کسب تنها عنوان قهرمانی خود در مسابقات جهانی شده بود، در واکنش به شکست مقابل آزادکار ایرانی گفت: یزدانی رقیبی بزرگ است. امروز روز من نبود.

ایران در تنیس قزاقستان را مغلوب کرد

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 1:41 pm

پیروزی تیس باز ایرانی صیفی در مقابل آرزوان از قزاقستان مشکات الزهرا صفی، آروژان ساگاندلیکوف تنیس باز معروف قزاقستان از تنیس باز زن ایرانی مشکات الزهرا شکست خورد تنیس باز آکادمی آپت ایران در مسابقات تور جهانی زیر ۱۸ سال تنیس «شیکمنت» قزاقستان شرکت کرده بود،آروژان ساگاندلیکوف تنیس باز معروف قزاقستان از تنیس باز زن ایرانی مشکات الزهرا شکست خورد صبح امروز (شنبه) در دیدار نهایی این پیکار‌ها به مصاف «آروژان ساگاندلیکوف» رفت و موفق شد ضمن برتری مقابل حریف خود، به مقام قهرمانی این رقابت‎ها دست پیدا کند.
صفی ست نخست را با نتیجه ۶ بر ۳ به سود خود به اتمام رساند. وی ست دوم را ۶ بر ۴ به نماینده قزاقستان واگذار کرد و در ست سوم نیز ۷ بر ۵ به برتری دست یافت و برنده این دیدار حساس شد. تنیس باز جوان کشورمان پیش از این قهرمانی با ۳۰۶ امتیاز در رده ۲۱۸ جهان جای داشت؛ اما نماینده شایسته تنیس کشورمان با این قهرمانی و کسب ۱۷۰ امتیاز در رده بندی جدید فدراسیون جهانی تنیس، به رتبه ۱۳۷ جهان خواهد رسید.

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 1:34 pm
آروژان ساگاندلیکوف تنیس باز معروف قزاقستان از تنیس باز زن ایرانی مشکات الزهرا شکست خورد 

مشکات الزهرا صفی، آروژان ساگاندلیکوف تنیس باز معروف قزاقستان از تنیس باز زن ایرانی مشکات الزهرا شکست خورد تنیس باز آکادمی آپت ایران در مسابقات تور جهانی زیر ۱۸ سال تنیس «شیکمنت» قزاقستان شرکت کرده بود،آروژان ساگاندلیکوف تنیس باز معروف قزاقستان از تنیس باز زن ایرانی مشکات الزهرا شکست خورد صبح امروز (شنبه) در دیدار نهایی این پیکار‌ها به مصاف «آروژان ساگاندلیکوف» رفت و موفق شد ضمن برتری مقابل حریف خود، به مقام قهرمانی این رقابت‎ها دست پیدا کند.
صفی ست نخست را با نتیجه ۶ بر ۳ به سود خود به اتمام رساند. وی ست دوم را ۶ بر ۴ به نماینده قزاقستان واگذار کرد و در ست سوم نیز ۷ بر ۵ به برتری دست یافت و برنده این دیدار حساس شد. تنیس باز جوان کشورمان پیش از این قهرمانی با ۳۰۶ امتیاز در رده ۲۱۸ جهان جای داشت؛ اما نماینده شایسته تنیس کشورمان با این قهرمانی و کسب ۱۷۰ امتیاز در رده بندی جدید فدراسیون جهانی تنیس، به رتبه ۱۳۷ جهان خواهد رسید.

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 5:46 pm October 3, 2021
امروز هوای شمال چگونه هست؟

امروز هوای شمال چگونه هست؟ وقتی صحبت از شمال میکنیم به یاد جنگل کوه و دره ها و سرسبزی و از همه مهمتر دریا می افتیم اب و هوا هم فوری ما را به یاد بارانهای موسمی می اندازه که در همه فصل در گیلان و مازندران می بارد امروز هوا خیلی ابری هست 10 روز از مهرماه گذشته و حتی روز هم تمام شده و نزدیک شب هستیم شنبه هست بنظر میاد فردا یا امشب باران ببارد.

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 5:39 pm
تجربه خودم از زمان مرگم

تجربه خودم از زمان مرگم فقط 2 بار در تمام عمرم مردم و زنده شدم در این 2 بار که مردم و دوباره زنده شدم یکبار در اختیار خودم بود ولی بار اول که مردم اختیار دست خودم نبود و خود به خود به زندگی پس از مرگ برگشتم شاید هم هنوز زنده واقعی نیستم و کاملا مردم اما دارم مثل همه ادمها زندگی میکنم شاید هم افرادی هم مثل خودم بارها مردند و زنده شدند ولی نمی دانند که واقعا زنده هستند یا از دنیا رفتن چون هیچ فرقی بین ادمهایی که هرگز نمردند نداریم مثل همه راه میریم غذا میخوریم و زندگی میکنیم اما بعضی وقتها چیزهایی احساس میکنم مانند پیش بینی کردن وقتی پیش بینی درست از اب در میاد به خودم میگم حتما شانسی بوده و هیچ پیش بینی انجام نشده چند بار یادم میاد که پیش بینی کرده بودم در یک مسابقه فوتبال وقتی پنالتی شد بازیکن توپ را به تیرک افقی میزنه و توپ گل نمیشه یک بار پیش بینی کردم ماشین در یک خیابان در یک جاده بسرعت داشت میرفت گفتم این تا چند لحظه دیگه تصادف میکنه میمره دقیقا هر 2 بار درست انجام درامد یکبار هم یک خانومی که تومور مغزی داشت و بیمار بود به خانواده ش گفتم تا میتوانید به اون مهربانی کنید چون 6 ماه دیگه میمیره انها پس از مرگ ان هم 6 ماه که شد خیلی منو تحویل می گرفتند من گفتم حالا یه چیزی گفتم درست از اب درامد همه اینها را شانسی کی گفتم اما انها میگفتند این پیش بینی بود و شانسی نبود و جندین بار دیگه هم اینجور اتفاقات عجیب و غریب رخ داد افرادی که مثل من تجربه مرگ داشتند یه جورایی مثل من رفتار می کردند انها هم می توانستند پیش بینی کنند وقتی در حال مرگ بودم تنها در اتاقم در رختخواب بودم سن من هم 26 سال بود در یک لحظه احساس کردم بین زمین و هوا هستم شاعت 2 نصف شب بود هوا هم تاریک بود پس تا این لحظه همه چیز به واقعیت شباهت داشت تا به رویا بعدش گفتم من این بالا نزدیک سقف چیکار میکنم پایین را نگاه کردم خودم را دیدم که خوابیده گفتم من 2 تا شدم حالا کدامیک منم پایینی یا بالایی چه جوری بالا امدم در همین لحظه که در بالا بودم احساس خیلی خوبی از زندگی داشتم گویی همه لذتهای کشف نشده و کشف شده را با هم دارم و حتی تمام دنیا را میتونستم ببینم خیلی راحت ملیاردها سال نوری دورترین زمان و مکان را می دیدم که ناگهان صدایی شنیدم که می گفت داری لذت میبری یا نه گفتم خیلی خیلی هیجان انگیزه گفت از زندگی چی میخوای گفتم همه اون عمری که کردم به این لحظات نمیرسه این چیه و تو کی هستی چرا تمیتونم ببینمت گفت من اومدم پیشت تا با هم بریم به اون دنیا و داری میمیری اگر مرگ را دوست نداری میتونی برگردی به جسمت گفتم نه دوست دارم بمیرم اگر مردن همینه و واقعی هست و خواب نیستم اما شک دارم که این مرگ هست گفت لذتت را بیشتر میکنم در یک چشم به هم زدن دیدم وای جقدر احساس سبکی میکنم دیگه پول ثروت اصلا همه چیزهایی که در زندگی بود بریم در کنار این لذت هیچ بودند گفتم فقط یک لحظه فرصت بده برم به جسمم بعدش وقتی دیدم واقیعه با تو میام اون گفت نمیشه اگه برگردی به جسمت دیگه نمیتونم تو رو برگردانم و بمیری چون تو زنده شدی اما اگر لذتت کمه باز هم بیشترش کنم پیش خودم گفتم باید برگردم به جسمم ببینم رویاست یا واقعی تمام وسایل اتاقم در ان لحظه ای که بالا بودند مثل زمان بیداری بود مثل زمانی که زندگی می کردم صدا گفت خیلی به مرگ نزدیک شدی ببین همه دوستانت و همه فامیلهایت در کنار جسم تو هستند و میگن این که سالم بود اخه چرا مرد گفتم بر می گردم به جسمم اون فوری منو برگردوند به جسمم دیدم از بالایی خبری نیست فقط قبل از برگشتن اتاقم کاملا سفید شد و پر نور دیگه جایی رو نمی تونستم ببینم وقتی که به جسمم وارد شدم 2 دستی زدم توی سرم و گفتم دنیای به اون زیبایی رو از دست دادی اخه چرا شک کردی تو که داشتی لذت میبردی اما بار دوم یادمه یک سالم بود و همه جا برفی بود زمستان بود دکتر گفت این مرده و فردا دفنش کنید اما من می دیدم و می فهمیدم که چی پیش اومده خودم رو میدیدم که یک پارچه سیاه روی من انداختند و چند عدد برنج که بعدها پدر و مادرم برایم تعریف کردند که وقتی صبح شد دیدیم تو زنده شدی…..

تجربه خودم از زمان مرگم

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 9:46 am

تجربه خودم از زمان مرگم فقط 2 بار در تمام عمرم مردم و زنده شدم در این 2 بار که مردم و دوباره زنده شدم یکبار در اختیار خودم بود ولی بار اول که مردم اختیار دست خودم نبود و خود به خود به زندگی پس از مرگ برگشتم شاید هم هنوز زنده واقعی نیستم و کاملا مردم اما دارم مثل همه ادمها زندگی میکنم شاید هم افرادی هم مثل خودم بارها مردند و زنده شدند ولی نمی دانند که واقعا زنده هستند یا از دنیا رفتن چون هیچ فرقی بین ادمهایی که هرگز نمردند نداریم مثل همه راه میریم غذا میخوریم و زندگی میکنیم اما بعضی وقتها چیزهایی احساس میکنم مانند پیش بینی کردن وقتی پیش بینی درست از اب در میاد به خودم میگم حتما شانسی بوده و هیچ پیش بینی انجام نشده چند بار یادم میاد که پیش بینی کرده بودم در یک مسابقه فوتبال وقتی پنالتی شد بازیکن توپ را به تیرک افقی میزنه و توپ گل نمیشه یک بار پیش بینی کردم ماشین در یک خیابان در یک جاده بسرعت داشت میرفت گفتم این تا چند لحظه دیگه تصادف میکنه میمره دقیقا هر 2 بار درست انجام درامد یکبار هم یک خانومی که تومور مغزی داشت و بیمار بود به خانواده ش گفتم تا میتوانید به اون مهربانی کنید چون 6 ماه دیگه میمیره انها پس از مرگ ان هم 6 ماه که شد خیلی منو تحویل می گرفتند من گفتم حالا یه چیزی گفتم درست از اب درامد همه اینها را شانسی کی گفتم اما انها میگفتند این پیش بینی بود و شانسی نبود و جندین بار دیگه هم اینجور اتفاقات عجیب و غریب رخ داد افرادی که مثل من تجربه مرگ داشتند یه جورایی مثل من رفتار می کردند بیمار

در فینال والیبال اسیا کدامتیم برنده شدند؟ ایران یا زاپن؟

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 7:53 pm September 19, 2021

خوب معلومه همین اول کار بگم بله درست حدس زدید در این دیدار که 3 گیم داشت هر 3 ست را ایرانی ها برنده شدند تیم ملی والیبال ایران جدیدترین و تازه ترین خبر از والیبال ایران در فینال هم پرنده شد امروز در مسابقه والیبال که با کشور زاپن در توکیو در مسابقات اسیایی توانست با نتیجه 3 بر 0 زاپن را شکست دهد هر 3 ست بازی تقریبا نتایج مساوی پیش می رفت اما ایران با همان برتری نسبی و بازی بسیار خوب زاپن راشکست داد قبل از این بازی هم تیم چین را شکست داده بود و چین فقط یک گیم را به سود خود تمام کرده بود. لحظه به لحظه با والیبال راستی گیم سوم را هم برد. فقط یک گیم مانده تا ایران در فینال  مسابقات که توکیو میزان هست ببره  و  قهرمان  جهان  شود در بازی قبلی نیز ایران  تیم  قدرتمند  چین را  شکست  داد این 2  ست  را ایران  به  سختی  برد و امتیازات  بازی تقریبا مساوی تقسیم می شدند حالا باید صبر کرد تا  نتیجه  پایانی بازی  معلوم شود برای  قهرمانی  ایران  چیزی کم  ندارد ….

جدیدترین و تازه ترین خبر از والیبال ایران در فینال هم پرنده شد

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 7:52 pm

تیم ملی والیبال ایران جدیدترین و تازه ترین خبر از والیبال ایران در فینال هم پرنده شد امروز در مسابقه والیبال که با کشور زاپن در توکیو در مسابقات اسیایی توانست با نتیجه 3 بر 0 زاپن را شکست دهد هر 3 ست بازی تقریبا نتایج مساوی پیش می رفت اما ایران با همان برتری نسبی و بازی بسیار خوب زاپن راشکست داد قبل از این بازی هم تیم چین را شکست داده بود و چین فقط یک گیم را به سود خود تمام کرده بود. لحظه به لحظه با والیبال راستی گیم سوم را هم برد. فقط یک گیم مانده تا ایران در فینال  مسابقات که توکیو میزان هست ببره  و  قهرمان  جهان  شود در بازی قبلی نیز ایران  تیم  قدرتمند  چین را  شکست  داد این 2  ست  را ایران  به  سختی  برد و امتیازات  بازی تقریبا مساوی تقسیم می شدند حالا باید صبر کرد تا  نتیجه  پایانی بازی  معلوم شود برای  قهرمانی  ایران  چیزی کم  ندارد ….

یارانه نقدی در چه زمانی پرداخت می شود؟ همین امشب

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 10:31 am September 11, 2021

همین مشب یارانه نقدی واریز می شود ساعت دقیق واریز یارانه نقدی هم اعلام شد روز و تاریخ دقیق ان نیز اعلام گردی…

یارانه نقدی شهریور ماه ساعت ۲۴ شنبه واریز و پانزدهمین قسط از اقساط تسهیلات قرض الحسنه یک میلیون تومانی مرحله اول وام کرونا از یارانه سرپرستان خانواری که تسهیلات را دریافت کرده اند کسر خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، سازمان هدفمندسازی یارانه ها با صدور اعلامیه ای اعلام کرد یکصد و بیست و هفتمین مرحله یارانه نقدی مربوط به شهریور ماه سال جاری روز شنبه مورخ 20/06/1400 راس ساعت 24:00 پرداخت خواهد شد.

یارانه پرداختی شهریور ماه سال 1400 مانند سنوات گذشته به ازای هر نفر 45500 تومان به همراه افزایش حداقل مستمری خانوارهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور به حساب سرپرستان خانوارها واریز و قابل برداشت خواهد بود.

همچنین براساس مصوبه ستاد ملی کرونا و اطلاع رسانی های انجام شده قبلی، این ماه پانزدهمین قسط از اقساط تسهیلات قرض الحسنه یک میلیون تومانی مرحله اول وام کرونا از یارانه سرپرستان خانواری که تسهیلات را دریافت کرده اند کسر خواهد شد.

چرا از ماشین صدا می اید و اگر کلاچ خوب کار نکنه علت چیست؟

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 7:13 pm August 31, 2021

چرا از ماشین صدا می اید و اگر کلاچ خوب کار نکنه علت چیست؟ وقتی با ماشین در حال رانندگی در جاده ها هستید داشتن کلاچ سالم مهم است زیرا گلاچ برای قطع کردن اتصال میان پیش رانه و جعبه دنده هس که همه رانندگان چه مبتدی چه حرفه ای از ان استفاده می کنند. اما در دنده های دستی کلاچ بخصوص در جایی که ترافیک هست و نیاز به کلاچگیری و نیم کلاچ کردن می باشد بسیار مهم است. در بعضی از خودروها هنگام کلاچ گرفتن صداهایی می اید که اضافه هست و باید ببینیم علت ان چیست به خاطر این است فرسوده شدن بلبرینگ است که باعث صداهای زیادی می شود با عوض کردن بلبرینگ مشکل حل می شود . اگر باز هم این کار را انجام دادید ولی صدا بود خشک کار کردن بلبرینگ پشت میل لنگ است که ان هم باید عوض شود. در ضمن گیربکس ممکن است مشکل داشته باشه یا دیسک کلاچ خارج شده باشد از تنظیم خارج شده باشد. و بعضی وقتها مجموعه و همه کلاچ باید عوض یا تعمیر شود این بود ارز صداهای اضافی ماشین.

صدای رعد و برق میاد یعنی هوا میخواهد بارانی بشه

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 1:23 pm July 8, 2021

در شهر استانه باران میباره همچنین گزارش شده که در کیاشهر و صفرابسته و دستک و لولمان و کوچصفهان هم هوا بارانی به نظر میاد همه استان گیلان بارانیست حالا یه جا کمتر یک جا بیشتر امروز در همین لجظه داره باران میباره شاید کمتر از نیم ساعتی میشه که بارش داره میباره و کماکان ادامه داره هوا از دیروز غروب با امدن ابرها تغیر کرد تا جاییکه الان امروز داره باران میباره هوا الان فوق العاده هست یعنی خنک شده و این خیلی خوبه مدتها میشد که هوا افتابی بود و بارانی نبارید همین الان هوای روز پنج شنبه در رشت چگونه هست؟ در رشت و همه شهرهای استان گیلان و حتی شهرهای کمی دورتر مثلا در مازندران مانند چالوس و نوشهر هوا بارانی هست یعنی الان دقیقا نیم ساعتی میشه که باران داره می باره تا جایی که حتما نیاز به چتر هست مدتها بود شاید حداقل یک کاه شاید هم 2 ماه بارانی نباریده بود و این باران وقعا نیاز بود که بباره هوای شهرهای گیلان مانند لنگرود و چند شهر دیگرصدای رعد و برق میاد یعنی هوا میخواهد بارانی بشه .راستی لاهیجان و رودسر الان هوا چگونه می باشد؟ امروز تاریخ 17/4/ 1400 هست در تیر ماه. به نظر میاد فردا جمعه هم هوا بارانی بشهاب و هوای امروز پنجشنبه تاریخ 17/4 در چندین شهر گیلان .وضعیت اب و هوا در گیلان و شهرهای همجوار ان

هوای شهرهای گیلان مانند لنگرود و چند شهر دیگر

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 1:21 pm

امروز در همین لجظه داره باران میباره شاید کمتر از نیم ساعتی میشه که بارش داره میباره و کماکان ادامه داره هوا از دیروز غروب با امدن ابرها تغیر کرد تا جاییکه الان امروز داره باران میباره هوا الان فوق العاده هست یعنی خنک شده و این خیلی خوبه مدتها میشد که هوا افتابی بود و بارانی نبارید همین الان هوای روز پنج شنبه در رشت چگونه هست؟ در رشت و همه شهرهای استان گیلان و حتی شهرهای کمی دورتر مثلا در مازندران مانند چالوس و نوشهر هوا بارانی هست یعنی الان دقیقا نیم ساعتی میشه که باران داره می باره تا جایی که حتما نیاز به چتر هست مدتها بود شاید حداقل یک کاه شاید هم 2 ماه بارانی نباریده بود و این باران وقعا نیاز بود که بباره هوای شهرهای گیلان مانند لنگرود و چند شهر دیگر .راستی لاهیجان و رودسر الان هوا چگونه می باشد؟ امروز تاریخ 17/4/ 1400 هست در تیر ماه. به نظر میاد فردا جمعه هم هوا بارانی بشهاب و هوای امروز پنجشنبه تاریخ 17/4 در چندین شهر گیلان .وضعیت اب و هوا در گیلان و شهرهای همجوار ان

راستی لاهیجان و رودسر الان هوا چگونه می باشد؟

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 1:19 pm

هوا از دیروز غروب با امدن ابرها تغیر کرد تا جاییکه الان امروز داره باران میباره هوا الان فوق العاده هست یعنی خنک شده و این خیلی خوبه مدتها میشد که هوا افتابی بود و بارانی نبارید همین الان هوای روز پنج شنبه در رشت چگونه هست؟ در رشت و همه شهرهای استان گیلان و حتی شهرهای کمی دورتر مثلا در مازندران مانند چالوس و نوشهر هوا بارانی هست یعنی الان دقیقا نیم ساعتی میشه که باران داره می باره تا جایی که حتما نیاز به چتر هست مدتها بود شاید حداقل یک کاه شاید هم 2 ماه بارانی نباریده بود و این باران وقعا نیاز بود که بباره .راستی لاهیجان و رودسر الان هوا چگونه می باشد؟ امروز تاریخ 17/4/ 1400 هست در تیر ماه. به نظر میاد فردا جمعه هم هوا بارانی بشهاب و هوای امروز پنجشنبه تاریخ 17/4 در چندین شهر گیلان .وضعیت اب و هوا در گیلان و شهرهای همجوار ان

اب و هوای امروز پنجشنبه تاریخ 17/4 در چندین شهر گیلان

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 1:18 pm

هوا الان فوق العاده هست یعنی خنک شده و این خیلی خوبه مدتها میشد که هوا افتابی بود و بارانی نبارید همین الان هوای روز پنج شنبه در رشت چگونه هست؟ در رشت و همه شهرهای استان گیلان و حتی شهرهای کمی دورتر مثلا در مازندران مانند چالوس و نوشهر هوا بارانی هست یعنی الان دقیقا نیم ساعتی میشه که باران داره می باره تا جایی که حتما نیاز به چتر هست مدتها بود شاید حداقل یک کاه شاید هم 2 ماه بارانی نباریده بود و این باران وقعا نیاز بود که بباره . امروز تاریخ 17/4/ 1400 هست در تیر ماه. به نظر میاد فردا جمعه هم هوا بارانی بشهاب و هوای امروز پنجشنبه تاریخ 17/4 در چندین شهر گیلان .وضعیت اب و هوا در گیلان و شهرهای همجوار ان

مطلب قبلی »

Powered by Armin3D.com™ © 2004/2021 - All Rights reserved ® - Contact us