بدون دسته بندی | Armin3D.com

چگونه بر مشکلات زندگی پیروز شوم؟

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 11:54 am November 23, 2020

غم خوردن و غصه خوردن هیج دردی را دوا نمی کنه بلکه اذیتت میکنه و ضعیفتر میشی انسانی که ضعیف بشه فکرش دیگه کار نمی کنه اما مشکلی پیش اومده تو هم غصه هایت را خوردی و بسه ادامه نده به این فکر کن که اگر بتوانی پیروز این مشکلات باشی چه قدرتی پیدا می کنی به طور مثال شکست عشقی از این که بالاتر مشکلی نیست اما زمان گذشت 1 سال 10 سال تو اخرش یا به اون عشقت میرسی یا نمیرسی و فراموش میشه باید سالم بمونی که بتونی ادامه بدی با همان عشق قبلی یا عشق جدیدی که در مسیر زندگیت قرار گرفت ما ادمها هر لحظخه که قویتر میشیم بدنمان موادی تولید می کنه که بیشتر قویترمان میکنه همانطوری که غم و قصه ما را از یبن میبره شادی و نشاط سالمترمان میکنه بخند که داروی هر درد بی درمان هست مثل دیوانه ها که می گویند خوش به حال دیوونه که همیشه خندونه نیروی جنسی با فشار زندگی و استرسها کم میشه و با شادی بیشتر میشه میخوای نیروی جنسیت رو از دست بدی پس تا میتوانی غصه بخور و بر عکسش چندین برابر بیشتر میشه اگر شاد باشی یا خداقل شاد فکر کنی از سلامتی تو من هم بی نصیب نمی مانم وقتی تو شاد هستی من رو هم شاد می کنی و من هم یکی دیگر رو و این حالت به همه میرسه ما همه شاد میشویم همیشه یک راه حل برای هر مشکلی هست این نوشته ها را به خاطر بسپار زندگی و طبیعت به جلو میره و زمانی متوقف میشه که همه چیز از بین بره ولی از بین رفتن همه چیز تقریبا قیر ممکنه فقط ممکنه از شکلیس به شکل دیگه تغیر کنه مثل داران دایناسورها همه موجودات دایناسوری مردن و خاکستر شدند اما جهان باز هم زنده بود و پس از میلیاردها یا میلیونها سال دوباره زندگی و حیات شکل گرفت و از شکلی به شکل کنونی در امد اگر در زندگی روزمره مشکلی برایت پیش امد و فکر میکنی که خیلی تحملش سخته و هیچ راه حلی هم نداره بسپار به زمان تا خودش درستش کنه پاداشی که نصیبت میشه پس از صبر و تحمل خیلی زیادتر از الان هست. و اما چگونه این زمان را این مدت را تحملش کنی یک لحظه فکر کن همه اینها این سختی ها این ناکامی ها این شکست ها یک فیلم هست و تو یک بازیگر این صحنه هستی و این زندگی واقعی تو نیست و راه دیگه این که فکر کن اصلا هنوز دنیا نیومدی و این تو نیستی و راه سوم فکر کن تو یک ادمی هستی که در یک جای دیگری از این جهان زندگی می کنی وقتی همه چیز خوب شد دوباره زندگی رو از سر میگیری.

همیشه یک راه حل برای هر مشکلی هست

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 11:46 am

همیشه یک راه حل برای هر مشکلی هست این نوشته ها را به خاطر بسپار زندگی و طبیعت به جلو میره و زمانی متوقف میشه که همه چیز از بین بره ولی از بین رفتن همه چیز تقریبا قیر ممکنه فقط ممکنه از شکلیس به شکل دیگه تغیر کنه مثل داران دایناسورها همه موجودات دایناسوری مردن و خاکستر شدند اما جهان باز هم زنده بود و پس از میلیاردها یا میلیونها سال دوباره زندگی و حیات شکل گرفت و از شکلی به شکل کنونی در امد اگر در زندگی روزمره مشکلی برایت پیش امد و فکر میکنی که خیلی تحملش سخته و هیچ راه حلی هم نداره بسپار به زمان تا خودش درستش کنه پاداشی که نصیبت میشه پس از صبر و تحمل خیلی زیادتر از الان هست. و اما چگونه این زمان را این مدت را تحملش کنی یک لحظه فکر کن همه اینها این سختی ها این ناکامی ها این شکست ها یک فیلم هست و تو یک بازیگر این صحنه هستی و این زندگی واقعی تو نیست و راه دیگه این که فکر کن اصلا هنوز دنیا نیومدی و این تو نیستی و راه سوم فکر کن تو یک ادمی هستی که در یک جای دیگری از این جهان زندگی می کنی وقتی همه چیز خوب شد دوباره زندگی رو از سر میگیری.

از این 3 حالت خارج نیست

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 5:28 pm November 22, 2020

یا بارانی یا افتابی یا مخلوطی از اینها هست یا امروز و فردا هوا از 3 حالت خارج نیست یا خیلی گرم یا سرد یا ولرم هست هوای شهرهای شمالی امروز و فردا چگونه هست؟ هر کسی تا اسم شمال را می شنود یاد دریا جنگل و روز و شبهای بارانی می افتد. برای همه شهرهای ایران از استارا تا چابکسر لنگرود و رودسر همینجور بگیر بیا پاینتر استانه رشت فومن انرلی هوا تمام ابری و بارانی خواهد بود و نیاز به چتر هست.

امروز و فردا هوا از 3 حالت خارج نیست

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 5:28 pm

یا امروز و فردا هوا از 3 حالت خارج نیست یا خیلی گرم یا سرد یا ولرم هست هوای شهرهای شمالی امروز و فردا چگونه هست؟ هر کسی تا اسم شمال را می شنود یاد دریا جنگل و روز و شبهای بارانی می افتد. برای همه شهرهای ایران از استارا تا چابکسر لنگرود و رودسر همینجور بگیر بیا پاینتر استانه رشت فومن انرلی هوا تمام ابری و بارانی خواهد بود و نیاز به چتر هست.

هوای شهرهای شمالی امروز و فردا چگونه هست؟

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 5:26 pm

هوای شهرهای شمالی امروز و فردا چگونه هست؟ هر کسی تا اسم شمال را می شنود یاد دریا جنگل و روز و شبهای بارانی می افتد. برای همه شهرهای ایران از استارا تا چابکسر لنگرود و رودسر همینجور بگیر بیا پاینتر استانه رشت فومن انرلی هوا تمام ابری و بارانی خواهد بود و نیاز به چتر هست.

ادوارد بلامی به خاطر اختراع کارت اعتباری

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 10:03 pm November 17, 2020

حمام کاملاً خودکار را نشان می دهد که در عرض چند دقیقه همه شما را زیبا می کند. ممکن است ما از برس های ادوارد بلامی و کتاب 1888 نگاه او به عقب به خاطر اختراع کارت اعتباری اتوماتیک و ماشین های آرایش رباتیک استفاده نکنیم (هنوز!) ، اما آنچه می توانیم انجام دهیم این است که بیشتر قسمتهای حمام خود را فقط با یک ابزار و یک برنامه کنترل کنیم. به اندازه کافی نزدیک است!

سرویس بهداشتی خودکار | 10 چیز مدرنی که پیش از ظهور آنها صدها سال پیش بینی شده بود |
ماشین خودران

رمان سالی از آیزاک آزیموف در میان اولین مواردی بود که مفهوم اتومبیلی را که نیازی به راننده ندارد معرفی کرد – آن فقط به تنهایی رانندگی می کند! خوب ، امروزه اتومبیل های خودکار بخشی از واقعیت ما هستند و شرکت هایی مانند تسلا و ویمو در حال حاضر آنها را بدون راننده ایمنی در ترافیک واقعی آزمایش می کنند. به زودی ما در اتومبیل های هوشمندی که فقط توسط رایانه اداره می شوند گشت و گذار خواهیم کرد!

ماشین خودران | 10 چیز مدرنی که پیش از ظهور آنها صدها سال پیش بینی شده بود |

ما باید از ادوارد بلامی و کتاب 1888 نگاه او به عقب به خاطر اختراع کارت اعتباری تشکر کنیم. بله ، معاملات پول بی سیم برای قرن ها ذهن مردم را آزار می دهد و اکنون این واقعیتی است که ما در آن زندگی می کنیم! تمام آنچه شما نیاز دارید یک تلفن هوشمند و یک برنامه ویژه برای جابجایی پول خود است. ما انسان ها دوست داریم که چیزها را درست کنیم. تخیل ما را به آینده ای پر از فن آوری های خم کننده ذهن ، اسباب بازی های سورئال و توانایی هایی می رساند که از هر آنچه فکر می کنیم ممکن است فراتر رود. ما در مورد آنها در کتاب های علمی تخیلی می خوانیم ، فیلم های آینده نگرانه تماشا می کنیم و در نهایت برای ایجاد آنها در زندگی واقعی الهام می گیریم. فکر می کنید تلفن های هوشمند یک اختراع کاملاً جدید است؟ نه ، آنها دهه ها پیش پیش بینی شده بودند! کارت های اعتباری ، اتومبیل های خودران و حتی ساعت های هوشمند نیز همین طور است. در اینجا 10 چیز مدرن آورده شده است که صدها سال قبل از ظهور پیش بینی شده است. چت تصویری

به نظر می رسد برخی از افراد ، مانند هنرمند قرن نوزدهم ژان مارک کوته ، توانایی نگاه کردن به آینده را داشتند. او یکی از خالقان En L’An 2000 است ، مجموعه ای تصویری از دستاوردهای فناوری که باید تا سال 2000 به دست می آوردیم. این مجموعه هنری اولین بار در سال 1899 چاپ شد! در آن ، ژان مارک کوته آینده گپ ویدیویی را به تصویر می کشد – در حالی که هنوز چنین فناوری های تصویری وجود نداشته است!

چت تصویری | 10 چیز مدرنی که پیش از ظهور آنها صدها سال پیش بینی شده بود |
آی پد

آرتور کلارک ، نویسنده 2001: ادیسه فضایی ، در سال 1968 پیش بینی کرد و یک تمدن پیشرفته از نظر فناوری را توصیف کرد که حیات را روی زمین ایجاد می کند. او در این كتاب از روزنامه های الكترونیكی یاد كرد كه شباهت زیادی به iPad یا تبلت های امروزی برای خواندن دارند.

اپل | 10 چیز مدرنی که پیش از ظهور آنها صدها سال پیش بینی شده بود
آپولو 11

Jule Verne’s From Earth to the Moon دقیقاً تصویر مأموریت Apollo 11 به ماه را نشان می دهد. شباهت ها غیر عادی است! در این رمان سه مرد سوار یک سفینه فضایی به نام کلمبیاد شدند و از فلوریدا پرتاب شدند. 104 سال بعد سه فضانورد با یک ماژول فرماندهی به نام کلمبیا که از فلوریدا نیز پرتاب شد ، سوار سفینه فضایی آپولو 11 شدند! در رمان یک تلسکوپ قادر به مشاهده مأموریت در حال انجام بود و این دقیقاً همان اتفاقی است که در زندگی واقعی رخ داده است!

داستانهای خیالی که واقعی شدند بخوانید ببینید عقب نمانید

داستانهای خیالی که واقعی شدند بخوانید ببینید عقب نمانید این نشان میده که واقعا کافیه ادمها فکری به سرشان بزنه امروز فکر می کنند فردا یا فردهای دیگر می سازند حمام کاملاً خودکار را نشان می دهد که در عرض چند دقیقه همه شما را زیبا می کند. ممکن است ما از برس های اتوماتیک و ماشین های آرایش رباتیک استفاده نکنیم (هنوز!) ، اما آنچه می توانیم انجام دهیم این است که بیشتر قسمتهای حمام خود را فقط با یک ابزار و یک برنامه کنترل کنیم. به اندازه کافی نزدیک است! سرویس بهداشتی خودکار | 10 چیز مدرنی که پیش از ظهور

تکامل ادمها با سرعت برق

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 9:40 pm

جهان و فن اوری در حال توسعه هست انسان کنونی با انسانهای گذشته اصلا قابل مقایسه نیستند به ساختمانهای بلند نگاه کنید به سفینه ها به موبایل چت تصویری اینترنت ماشینی که بدون راننده حرکت می کند و حمامهای خودکار و تمام اتوماتیک رباطهایی که خیلی شبیه انسانها هستند به جای ریس خودشان مانند یک بدل واقعی به جای هنرپیشه ها فیلم بازی می کنند و فوتبال و

حمام کاملاً خودکار را نشان می دهد که در عرض چند دقیقه همه شما را زیبا می کند. ممکن است ما از برس های اتوماتیک و ماشین های آرایش رباتیک استفاده نکنیم (هنوز!) ، اما آنچه می توانیم انجام دهیم این است که بیشتر قسمتهای حمام خود را فقط با یک ابزار و یک برنامه کنترل کنیم. به اندازه کافی نزدیک است!

سرویس بهداشتی خودکار | 10 چیز مدرنی که پیش از ظهور آنها صدها سال پیش بینی شده بود | توت مغزی
ماشین خودران

رمان سالی از آیزاک آزیموف در میان اولین مواردی بود که مفهوم اتومبیلی را که نیازی به راننده ندارد معرفی کرد – آن فقط به تنهایی رانندگی می کند! خوب ، امروزه اتومبیل های خودکار بخشی از واقعیت ما هستند و شرکت هایی مانند تسلا و ویمو در حال حاضر آنها را بدون راننده ایمنی در ترافیک واقعی آزمایش می کنند. به زودی ما در اتومبیل های هوشمندی که فقط توسط رایانه اداره می شوند گشت و گذار خواهیم کرد!

ماشین خودران | 10 چیز مدرنی که پیش از ظهور آنها صدها سال پیش بینی شده بود |
کارت های اعتباری

ما باید از ادوارد بلامی و کتاب 1888 نگاه او به عقب به خاطر اختراع کارت اعتباری تشکر کنیم. بله ، معاملات پول بی سیم برای قرن ها ذهن مردم را آزار می دهد و اکنون این واقعیتی است که ما در آن زندگی می کنیم! تمام آنچه شما نیاز دارید یک تلفن هوشمند و یک برنامه ویژه برای جابجایی پول خود است. ما انسان ها دوست داریم که چیزها را درست کنیم. تخیل ما را به آینده ای پر از فن آوری های خم کننده ذهن ، اسباب بازی های سورئال و توانایی هایی می رساند که از هر آنچه فکر می کنیم ممکن است فراتر رود. ما در مورد آنها در کتاب های علمی تخیلی می خوانیم ، فیلم های آینده نگرانه تماشا می کنیم و در نهایت برای ایجاد آنها در زندگی واقعی الهام می گیریم. فکر می کنید تلفن های هوشمند یک اختراع کاملاً جدید است؟ نه ، آنها دهه ها پیش پیش بینی شده بودند! کارت های اعتباری ، اتومبیل های خودران و حتی ساعت های هوشمند نیز همین طور است. در اینجا 10 چیز مدرن آورده شده است که صدها سال قبل از ظهور پیش بینی شده است. چت تصویری

به نظر می رسد برخی از افراد ، مانند هنرمند قرن نوزدهم ژان مارک کوته ، توانایی نگاه کردن به آینده را داشتند. او یکی از خالقان En L’An 2000 است ، مجموعه ای تصویری از دستاوردهای فناوری که باید تا سال 2000 به دست می آوردیم. این مجموعه هنری اولین بار در سال 1899 چاپ شد! در آن ، ژان مارک کوته آینده گپ ویدیویی را به تصویر می کشد – در حالی که هنوز چنین فناوری های تصویری وجود نداشته است!

چت تصویری | 10 چیز مدرنی که پیش از ظهور آنها صدها سال پیش بینی شده بود | توت مغزی
آی پد

آرتور کلارک ، نویسنده 2001: ادیسه فضایی ، در سال 1968 پیش بینی کرد و یک تمدن پیشرفته از نظر فناوری را توصیف کرد که حیات را روی زمین ایجاد می کند. او در این كتاب از روزنامه های الكترونیكی یاد كرد كه شباهت زیادی به iPad یا تبلت های امروزی برای خواندن دارند.

اپل | 10 چیز مدرنی که پیش از ظهور آنها صدها سال پیش بینی شده بود |
آپولو 11

Jule Verne’s From Earth to the Moon دقیقاً تصویر مأموریت Apollo 11 به ماه را نشان می دهد. شباهت ها غیر عادی است! در این رمان سه مرد سوار یک سفینه فضایی به نام کلمبیاد شدند و از فلوریدا پرتاب شدند. 104 سال بعد سه فضانورد با یک ماژول فرماندهی به نام کلمبیا که از فلوریدا نیز پرتاب شد ، سوار سفینه فضایی آپولو 11 شدند! در رمان یک تلسکوپ قادر به مشاهده مأموریت در حال انجام بود و این دقیقاً همان اتفاقی است که در زندگی واقعی رخ داده است!

پیشرفت های بشر در یک قرن اخیر

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 9:32 pm

هر زمانی که می گذرد انسانها چند قدم بیشتر به جلو می روند و انسان کنونی اصلا قابل مقایسه با انسانهای 200 سال قبل نیستند. اختراعات پشت یر اختراعات اسلحه های گرمایی چیست؟ ویدئیو چت نبود اما امروزه هست

ما انسان ها دوست داریم که چیزها را درست کنیم. تخیل ما را به آینده ای پر از فن آوری های خم کننده ذهن ، اسباب بازی های سورئال و توانایی هایی می رساند که از هر آنچه فکر می کنیم ممکن است فراتر رود. ما در مورد آنها در کتاب های علمی تخیلی می خوانیم ، فیلم های آینده نگرانه تماشا می کنیم و در نهایت برای ایجاد آنها در زندگی واقعی الهام می گیریم. فکر می کنید تلفن های هوشمند یک اختراع کاملاً جدید است؟ نه ، آنها دهه ها پیش پیش بینی شده بودند! کارت های اعتباری ، اتومبیل های خودران و حتی ساعت های هوشمند نیز همین طور است. در اینجا 10 چیز مدرن آورده شده است که صدها سال قبل از ظهور پیش بینی شده است. چت تصویری

به نظر می رسد برخی از افراد ، مانند هنرمند قرن نوزدهم ژان مارک کوته ، توانایی نگاه کردن به آینده را داشتند. او یکی از خالقان En L’An 2000 است ، مجموعه ای تصویری از دستاوردهای فناوری که باید تا سال 2000 به دست می آوردیم. این مجموعه هنری اولین بار در سال 1899 چاپ شد! در آن ، ژان مارک کوته آینده گپ ویدیویی را به تصویر می کشد – در حالی که هنوز چنین فناوری های تصویری وجود نداشته است!

چت تصویری | 10 چیز مدرنی که پیش از ظهور آنها صدها سال پیش بینی شده بود | توت مغزی
آی پد

آرتور کلارک ، نویسنده 2001: ادیسه فضایی ، در سال 1968 پیش بینی کرد و یک تمدن پیشرفته از نظر فناوری را توصیف کرد که حیات را روی زمین ایجاد می کند. او در این كتاب از روزنامه های الكترونیكی یاد كرد كه شباهت زیادی به iPad یا تبلت های امروزی برای خواندن دارند.

اپل | 10 چیز مدرنی که پیش از ظهور آنها صدها سال پیش بینی شده بود |
آپولو 11

Jule Verne’s From Earth to the Moon دقیقاً تصویر مأموریت Apollo 11 به ماه را نشان می دهد. شباهت ها غیر عادی است! در این رمان سه مرد سوار یک سفینه فضایی به نام کلمبیاد شدند و از فلوریدا پرتاب شدند. 104 سال بعد سه فضانورد با یک ماژول فرماندهی به نام کلمبیا که از فلوریدا نیز پرتاب شد ، سوار سفینه فضایی آپولو 11 شدند! در رمان یک تلسکوپ قادر به مشاهده مأموریت در حال انجام بود و این دقیقاً همان اتفاقی است که در زندگی واقعی رخ داده است!

بزرگ

پرش
چت تصویری

به نظر می رسد برخی از افراد ، مانند هنرمند قرن نوزدهم ژان مارک کوته ، توانایی نگاه کردن به آینده را داشتند. او یکی از خالقان En L’An 2000 است ، مجموعه ای تصویری از دستاوردهای فناوری که باید تا سال 2000 به دست می آوردیم. این مجموعه هنری اولین بار در سال 1899 چاپ شد! در آن ، ژان مارک کوته آینده گپ ویدیویی را به تصویر می کشد – در حالی که هنوز چنین فناوری های تصویری وجود نداشته است!

چت تصویری | 10 چیز مدرنی که پیش از ظهور آنها صدها سال پیش بینی شده بود | توت مغزی
آی پد

آرتور کلارک ، نویسنده 2001: ادیسه فضایی ، در سال 1968 پیش بینی کرد و یک تمدن پیشرفته از نظر فناوری را توصیف کرد که حیات را روی زمین ایجاد می کند. او در این كتاب از روزنامه های الكترونیكی یاد كرد كه شباهت زیادی به iPad یا تبلت های امروزی برای خواندن دارند.

اپل | 10 چیز مدرنی که پیش از ظهور آنها صدها سال پیش بینی شده بود |
آپولو 11

Jule Verne’s From Earth to the Moon دقیقاً تصویر مأموریت Apollo 11 به ماه را نشان می دهد. شباهت ها غیر عادی است! در این رمان سه مرد سوار یک سفینه فضایی به نام کلمبیاد شدند و از فلوریدا پرتاب شدند. 104 سال بعد سه فضانورد با یک ماژول فرماندهی به نام کلمبیا که از فلوریدا نیز پرتاب شد ، سوار سفینه فضایی آپولو 11 شدند! در رمان یک تلسکوپ قادر به مشاهده مأموریت در حال انجام بود و این دقیقاً همان اتفاقی است که در زندگی واقعی رخ داده است!

آپولو 11 | 10 چیز مدرنی که پیش از ظهور آنها صدها سال پیش بینی شده بود | توت مغزی
لیزر

H. G. Wells به خاطر رمان های آینده نگرانه و پیش بینی های دقیقش معروف است. در سال 1898 او آنچه را “اشعه گرما” نامید در رمانش “جنگ جهانیان” توصیف کرد. این سلاح فقط با یک فلاش کوتاه قادر بود از هر مسافتی بدون هیچ گونه سر و صدایی از بین برود

انسان و ارزوهایش

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 9:25 pm

روزها یکی یکی پشت سر هم می گذرند تا انسان با توانایی هایی که دارد به هدفهایش برسد ما انسانها دوست داریم که چیزها را درست کنیم. تخیل ما را به آینده ای پر از فن آوری های خم کننده ذهن ، اسباب بازی های سورئال و توانایی هایی می رساند که از هر آنچه فکر می کنیم ممکن است فراتر رود. ما در مورد آنها در کتاب های علمی تخیلی می خوانیم ، فیلم های آینده نگرانه تماشا می کنیم و در نهایت برای ایجاد آنها در زندگی واقعی الهام می گیریم. فکر می کنید تلفن های هوشمند یک اختراع کاملاً جدید است؟ نه ، آنها دهه ها پیش پیش بینی شده بودند! کارت های اعتباری ، اتومبیل های خودران و حتی ساعت های هوشمند نیز همین طور است. در اینجا 10 چیز مدرن آورده شده است که صدها سال قبل از ظهور پیش بینی شده است. موبایل و تلویزیون و اینترنت و ماشین و هواپیما و غیره.

اداب یک معشرت یک همصحبتی خوب چیست؟

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 2:55 pm November 16, 2020

برای حرف زدن نیاز نیست از همه علم و دانش و بکار بردن جلمه های بزرگ استفاده کرد چون طرف مقابل جا میخوره میگه این که خیلی فیلسوفه و من هر حرفی بزنم این بلده کافیه بگم ف این بگه فرزاد کافیه بگ م این بگه ماست بهتره راحت و معمولی حرف بزنیم ما که در یک کمیسیون در یک همایش نیستیم چند نفر یک یا یکنفر از همسایه ها یا یک دوست معمولی بهتره راحت باشیم بهتره مطلبی را هم نمی دانیم راحت بگیم نمی دونیم ندانستن که عیب نیست اصل مصلب را بگویید خلاص راخت این همه وارد جزییات نشوید فرض کنیم پرسیدند پایتخت پکن کجاست نیازی نیست بگیم در اسیا کشوریست به نام چین پایتخت ان پکن هست کافیه بگین پکن پایتحت چین هست تا اگر او ندانست چین کجاست برایش توضیح داد.

فایده نمک چیست؟

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 2:46 pm

اولین فایده نمک غذا را خوشمزه تر می کند برای شستن دندان لثه ها ویروس کشی عالیست البته در بعضی از کشورها به جای نمک شکر می زنند ما دوست نداریم اما جه کنیم که مالزی ها دوست دارند همیشه گفتند نمک غذاها را بیشتر و به مدت طولانی نگهداری میکند هر چه بگندد نمکش می زنند وای به روزی که بگندد نمک یعنی نمک را از زمانهای قدیم استفاده می کردند زیتون یکی از موادی هست که با نمک میتوان به مدت زیادی نگهداری کرد اما مرغ و گوشت چی؟ مدت نگهداری مرغ در یخچال را که می دانید ایا میشه مرغ رو به مدت طولانی در فریزر نگهداری کرد؟ شاید 2 روز و خیلی دیگه زیاد گفته باشم 3 روز اما در ادامه هم در مورد گوشت هم ماهی و هم مرغ می گوییم گوشت در یخچال چقدر می ماند؟ در زمانهای قدیم که یخچال نبود از یک کوزه سفالی استفاده می کردند و یا انرا با روغن سرخ می کردند ولی امروزه با امدن یخچال به خانه ها و هم فریزر دار باعث شده گوشت را در یخچال به مدت 3 تا 5 روز نگهداری کرد البته گوشت قرمز اما اگر گوشت چرخ کرده بود کمتر از 4 روز هست مرغ هم کمتر از 3 روز ولی در فریزر چی؟ در یخچالهایی که فریزر داره منظور از ان فرزیزهایی هست که 6 ماه هم میشه نگهداری کرد نه یخچال معمولی که اون بالا یخ می زنه مرغ و گوشت را میشه به مدت طولانی نگهداری کرد.

نمک غذاها را بیشتر و به مدت طولانی نگهداری میکند

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 2:44 pm

همیشه گفتند نمک غذاها را بیشتر و به مدت طولانی نگهداری میکند هر چه بگندد نمکش می زنند وای به روزی که بگندد نمک یعنی نمک را از زمانهای قدیم استفاده می کردند زیتون یکی از موادی هست که با نمک میتوان به مدت زیادی نگهداری کرد اما مرغ و گوشت چی؟ مدت نگهداری مرغ در یخچال را که می دانید ایا میشه مرغ رو به مدت طولانی در فریزر نگهداری کرد؟ شاید 2 روز و خیلی دیگه زیاد گفته باشم 3 روز اما در ادامه هم در مورد گوشت هم ماهی و هم مرغ می گوییم گوشت در یخچال چقدر می ماند؟ در زمانهای قدیم که یخچال نبود از یک کوزه سفالی استفاده می کردند و یا انرا با روغن سرخ می کردند ولی امروزه با امدن یخچال به خانه ها و هم فریزر دار باعث شده گوشت را در یخچال به مدت 3 تا 5 روز نگهداری کرد البته گوشت قرمز اما اگر گوشت چرخ کرده بود کمتر از 4 روز هست مرغ هم کمتر از 3 روز ولی در فریزر چی؟ در یخچالهایی که فریزر داره منظور از ان فرزیزهایی هست که 6 ماه هم میشه نگهداری کرد نه یخچال معمولی که اون بالا یخ می زنه مرغ و گوشت را میشه به مدت طولانی نگهداری کرد.

ایا میشه مرغ رو به مدت طولانی در فریزر نگهداری کرد؟

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 2:42 pm

مدت نگهداری مرغ در یخچال را که می دانید ایا میشه مرغ رو به مدت طولانی در فریزر نگهداری کرد؟ شاید 2 روز و خیلی دیگه زیاد گفته باشم 3 روز اما در ادامه هم در مورد گوشت هم ماهی و هم مرغ می گوییم گوشت در یخچال چقدر می ماند؟ در زمانهای قدیم که یخچال نبود از یک کوزه سفالی استفاده می کردند و یا انرا با روغن سرخ می کردند ولی امروزه با امدن یخچال به خانه ها و هم فریزر دار باعث شده گوشت را در یخچال به مدت 3 تا 5 روز نگهداری کرد البته گوشت قرمز اما اگر گوشت چرخ کرده بود کمتر از 4 روز هست مرغ هم کمتر از 3 روز ولی در فریزر چی؟ در یخچالهایی که فریزر داره منظور از ان فرزیزهایی هست که 6 ماه هم میشه نگهداری کرد نه یخچال معمولی که اون بالا یخ می زنه مرغ و گوشت را میشه به مدت طولانی نگهداری کرد.

گوشت در یخچال چقدر می ماند؟

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 2:40 pm

گوشت در یخچال چقدر می ماند؟ در زمانهای قدیم که یخچال نبود از یک کوزه سفالی استفاده می کردند و یا انرا با روغن سرخ می کردند ولی امروزه با امدن یخچال به خانه ها و هم فریزر دار باعث شده گوشت را در یخچال به مدت 3 تا 5 روز نگهداری کرد البته گوشت قرمز اما اگر گوشت چرخ کرده بود کمتر از 4 روز هست مرغ هم کمتر از 3 روز ولی در فریزر چی؟ در یخچالهایی که فریزر داره منظور از ان فرزیزهایی هست که 6 ماه هم میشه نگهداری کرد نه یخچال معمولی که اون بالا یخ می زنه مرغ و گوشت را میشه به مدت طولانی نگهداری کرد.

در چین از زمانهای بسیار دور سیر می کاشتند

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 8:49 pm November 14, 2020

زمان کاشت سیر البته در بهار هم می کارند تقریبا در بیشتر مناطق سیر به عمل می اید چگونه سیر در گلدان خانه بکاریم؟ ایا تا حالا شده به فکر کاشتن سیر یا حتی سبزی های مختلف در قسمتهایی از اتاق که نور افتاب هم میخوره باشید؟ فکرشو بکنید سیر برگ تازه میشه در زمان صبحانه برگهای تازه سیر را از نصف برش داد و یک تخم مرغ زد بشه سیر واویج چقدر اسان و راحت میشه سیر وایج خوشمزه در کمتر از 5 دقیقه اماده کرد و حتی سیر را که رسید حبه های سیر را با غذا خورد و یا میرزاقاسمی با سیر و تخم مرغ درست یک سیر این همه فایده و ضد ویروس و میکروب کش هم هست چرا برگ سیر را از نصف می برند؟ چون دوباره برگ سیر رشد می کنه و چندین بار میشه برگ سیر تازه خورد ؟ در پاییز و اولهای زمستان بهترین زمان برای کشت سیر هست اگر کسی سوال کرد در چه فصلی زمانی سیر بکاریم همین ماهها خوبه در مناطقی مثل شمال که نه گرم هست نه سرد بهترین دما برای کاشتن سیر هست زمان برداشتش هم معلومه سیر جوانه میزنه برگهایش رشد می کنه میشه دید. سیر را در فاصله 10 سانت و در عمق 2 یا 3 سانت میشه کاشت.

چگونه سیر در گلدان خانه بکاریم؟

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 8:48 pm

چگونه سیر در گلدان خانه بکاریم؟ ایا تا حالا شده به فکر کاشتن سیر یا حتی سبزی های مختلف در قسمتهایی از اتاق که نور افتاب هم میخوره باشید؟ فکرشو بکنید سیر برگ تازه میشه در زمان صبحانه برگهای تازه سیر را از نصف برش داد و یک تخم مرغ زد بشه سیر واویج چقدر اسان و راحت میشه سیر وایج خوشمزه در کمتر از 5 دقیقه اماده کرد و حتی سیر را که رسید حبه های سیر را با غذا خورد و یا میرزاقاسمی با سیر و تخم مرغ درست یک سیر این همه فایده و ضد ویروس و میکروب کش هم هست چرا برگ سیر را از نصف می برند؟ چون دوباره برگ سیر رشد می کنه و چندین بار میشه برگ سیر تازه خورد ؟ در پاییز و اولهای زمستان بهترین زمان برای کشت سیر هست اگر کسی سوال کرد در چه فصلی زمانی سیر بکاریم همین ماهها خوبه در مناطقی مثل شمال که نه گرم هست نه سرد بهترین دما برای کاشتن سیر هست زمان برداشتش هم معلومه سیر جوانه میزنه برگهایش رشد می کنه میشه دید. سیر را در فاصله 10 سانت و در عمق 2 یا 3 سانت میشه کاشت.

دوست دارید بچه شما چگونه باشد؟

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 3:23 pm

اگر بچه سلام گفت با گفتن جواب سلام در گوشه لب یک لبخند شادی هم بزنید برای تقویت این کار خوب ان
و نیک می دانیم همه بچه ها داستان را دوست دارند دوست دارید بچه شما چگونه باشد؟
بچه دوست داشتنی هست پدر و مادر همه سعی خودشان را می کنند همه ما یک زمانی بچه بودیم تا بچه راضی باشه
بچه ها دوست دارند فعالیت کنند بازی کنند و اگر کار مثبت و خوبی انجام دادند پاداش هم بگیرند اثر تربیت فرزند دلبند شما پاداش برای بچه چیست؟ اما بعضی از کارها وظیفه هست و نیازی به پاداش نداره و بچه باید ارام ارام احساس مسولیت منه اما این حالت شامل بچه های خردسال نمیشود بلکه نزدیک به سنین نوجوانی هست که پاداش می تواند باعث تقویت روحیه ان شود اگر کودک خردسال هست کارتون و قصه برایش عالی هست و او خیلی دوست دارد پدر و مادر تا جایی که می توانندذ و شاید اصلا و حتی یکبار هم نباید بچه را تننبیه کنند سرخورده می شود و در اینده نمی تواند شخص مهمی شود و اگر هم بشه عقده ای هست و همیشه حالت جنگی داره داستانهایی از خودتان در اورید و فکر کنید شما بچه هستید و دوست دارید بشنوید کار بچه خراب برای تربیت بچه بهترین کار داشتن خوصله هست اگر عصبانی هستید بهتر است بچه دار نشوید.. به نقاط مثبت او نگاه کرده و از نقطه ضعفهای ا بپرهیزید.. اگر بچه جای خودش را خیس کرد اینکار طبیعی هست چون اون فقط یک بچه هست کم کم بزرگتر می شود خوئدش یاد می گیره.کردن هست اسباب باز ی های ارزان برای بچه های کوچک بهتر است چون همیشه در حال یادگیریست

همه ما یک زمانی بچه بودیم

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 3:20 pm

و نیک می دانیم همه بچه ها داستان را دوست دارند
بچه دوست داشتنی هست پدر و مادر همه سعی خودشان را می کنند همه ما یک زمانی بچه بودیم تا بچه راضی باشه
بچه ها دوست دارند فعالیت کنند بازی کنند و اگر کار مثبت و خوبی انجام دادند پاداش هم بگیرند اثر تربیت فرزند دلبند شما پاداش برای بچه چیست؟ اما بعضی از کارها وظیفه هست و نیازی به پاداش نداره و بچه باید ارام ارام احساس مسولیت منه اما این حالت شامل بچه های خردسال نمیشود بلکه نزدیک به سنین نوجوانی هست که پاداش می تواند باعث تقویت روحیه ان شود اگر کودک خردسال هست کارتون و قصه برایش عالی هست و او خیلی دوست دارد پدر و مادر تا جایی که می توانندذ و شاید اصلا و حتی یکبار هم نباید بچه را تننبیه کنند سرخورده می شود و در اینده نمی تواند شخص مهمی شود و اگر هم بشه عقده ای هست و همیشه حالت جنگی داره داستانهایی از خودتان در اورید و فکر کنید شما بچه هستید و دوست دارید بشنوید کار بچه خراب برای تربیت بچه بهترین کار داشتن خوصله هست اگر عصبانی هستید بهتر است بچه دار نشوید.. به نقاط مثبت او نگاه کرده و از نقطه ضعفهای ا بپرهیزید.. اگر بچه جای خودش را خیس کرد اینکار طبیعی هست چون اون فقط یک بچه هست کم کم بزرگتر می شود خوئدش یاد می گیره.کردن هست اسباب باز ی های ارزان برای بچه های کوچک بهتر است چون همیشه در حال یادگیریست

تربیت فرزند دلبند شما

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 3:19 pm

بچه دوست داشتنی هست پدر و مادر همه سعی خودشان را می کنند تا بچه راضی باشه
بچه ها دوست دارند فعالیت کنند بازی کنند و اگر کار مثبت و خوبی انجام دادند پاداش هم بگیرند اثر تربیت فرزند دلبند شما پاداش برای بچه چیست؟ اما بعضی از کارها وظیفه هست و نیازی به پاداش نداره و بچه باید ارام ارام احساس مسولیت منه اما این حالت شامل بچه های خردسال نمیشود بلکه نزدیک به سنین نوجوانی هست که پاداش می تواند باعث تقویت روحیه ان شود اگر کودک خردسال هست کارتون و قصه برایش عالی هست و او خیلی دوست دارد پدر و مادر تا جایی که می توانندذ و شاید اصلا و حتی یکبار هم نباید بچه را تننبیه کنند سرخورده می شود و در اینده نمی تواند شخص مهمی شود و اگر هم بشه عقده ای هست و همیشه حالت جنگی داره داستانهایی از خودتان در اورید و فکر کنید شما بچه هستید و دوست دارید بشنوید کار بچه خراب برای تربیت بچه بهترین کار داشتن خوصله هست اگر عصبانی هستید بهتر است بچه دار نشوید.. به نقاط مثبت او نگاه کرده و از نقطه ضعفهای ا بپرهیزید.. اگر بچه جای خودش را خیس کرد اینکار طبیعی هست چون اون فقط یک بچه هست کم کم بزرگتر می شود خوئدش یاد می گیره.کردن هست اسباب باز ی های ارزان برای بچه های کوچک بهتر است چون همیشه در حال یادگیریست

تربیت فرزند دلبند شما

در بخش بدون دسته بندی — admin @ 3:18 pm

بچه دوست داشتنی هست پدر و مادر همه سعی خودشان را می کنند تا بچه راضی باشه
بچه ها دوست دارند فعالیت کنند بازی کنند و اگر کار مثبت و خوبی انجام دادند پاداش هم بگیرند اثر تربیت فرزند دلبند شما پاداش برای بچه چیست؟ اما بعضی از کارها وظیفه هست و نیازی به پاداش نداره و بچه باید ارام ارام احساس مسولیت منه اما این حالت شامل بچه های خردسال نمیشود بلکه نزدیک به سنین نوجوانی هست که پاداش می تواند باعث تقویت روحیه ان شود اگر کودک خردسال هست کارتون و قصه برایش عالی هست و او خیلی دوست دارد پدر و مادر تا جایی که می توانندذ و شاید اصلا و حتی یکبار هم نباید بچه را تننبیه کنند سرخورده می شود و در اینده نمی تواند شخص مهمی شود و اگر هم بشه عقده ای هست و همیشه حالت جنگی داره داستانهایی از خودتان در اورید و فکر کنید شما بچه هستید و دوست دارید بشنوید کار بچه خراب برای تربیت بچه بهترین کار داشتن خوصله هست اگر عصبانی هستید بهتر است بچه دار نشوید.. به نقاط مثبت او نگاه کرده و از نقطه ضعفهای ا بپرهیزید.. اگر بچه جای خودش را خیس کرد اینکار طبیعی هست چون اون فقط یک بچه هست کم کم بزرگتر می شود خوئدش یاد می گیره.کردن هست اسباب باز ی های ارزان برای بچه های کوچک بهتر است چون همیشه در حال یادگیریست

مطلب قبلی »

Powered by Armin3D.com™ © 2004/2020 - All Rights reserved ® - Contact us